Trečiajame rajono pirmenybių ture – pratęsimas, du sutriuškinimai ir tritaškių lietus


kvitrina.com

Gruodžio 10 d. Prienų KKSC salėje buvo žaidžiamas trečiasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas, kuris pažėrė nemažai netikėtumų, dramatiškų kovų ir nepakartojamo tritaškių lietaus. 

O dabar apie šio turo rungtynes. 

Pirmiausiai apie atkakliausias turo rungtynes. Vieni iš pirmenybių lyderių PMVD-„Tango Pizza“ krepšininkai tik po pratęsimo sugebėjo įveikti „Šilavoto“ komandą. Po trijų kėlinių šilavotiškiai net pirmavo, bet ketvirtajame PMVD-„Tango Pizza“ krepšininkai sugebėjo laimėti kėlinį vienu tašku ir komandos žaidė pratęsimą. Tiesa, jame šilavotiškiai išleido iniciatyvą iš savo rankų ir nusileido PMVD-„Tango Pizza“ komandai (81:86). 

Antrajame susitikime tarp „Tūzų“ ir Birštono SC komandų intrigos nebuvo. Daugiau patyrę „Tūzų“ krepšininkai nepaliko jokių šansų Birštono SC jaunimui (102:66). 

Gerą porciją krepšinio teko pamatyti rungtynėse tarp „Dantransa“ ir „Pušynė“ komandų. Domanto Šeškaus vedama „Dantransa“ sutiko vertą varžovą. „Pušynės“ komanda visas rungtynes išlaikė įtampą ir tik jų pabaigoje „Dantransos“ vyrukai įrodė savo pranašumą (80:73).

„Stadiono“ ir „Versmės“ komandų susitikime nuo pirmųjų minučių intriga pasislėpė, nes „Versmės“ krepšininkai užmėtė varžovus tritaškiais ir po pirmojo kėlinio jau turėjo 22 taškų persvarą. Nors antrajame kėlinyje „Stadiono“ komandai pavyko šiek tiek stabilizuoti žaidimą, bet antroje rungtynių pusėje „Versmės“ dominavimas tęsėsi. Tritaškiai liejosi lyg pavasario lietus vienai komandai, o kita dažniausiai nesugebėdavo pataikyti ir iš po krepšio. Rungtynės pasibaigė triuškinančiu rezultatu 116:76. 

Po trijų turų lyderystę toliau išlaiko PMVD -„Tango Pizza“ ir „Versmės“ komandos (po 3 pergales). Toliau žengia „Tūzai“ ir „Dantransa“ (po 2 pergales). Kol kas be pergalių lieka Birštono SC, „Šilavoto“ ir Pakuonio-Energijos komandos. 

Taip pat skaitykite