Tradicinio petankės dvejetų turnyro Birštone nugalėtojai – Linas Budrikas ir Matas Gaurilčikas

IMG_5141

kvitrina.com

Birželio 11 d. Birštono petankės aikštyne vyko tradicinis petankės dvejetų turnyras. Jis vyko dviejų ratų sistema. Po pirmojo rato į lyderius išsiveržė Gintaro Račkaus ir Vytauto Gedmino pora (4 taškai, +14). Po jų išsirikiavo Julija ir Jūrius Brūkliai (4 taškai, +6), Linas Budrikas ir Matas Gaurilčikas (4 taškai, -1). Antrajame rate visas 3 pergales iškovojo Lino Budriko ir Mato Gaurilčiko pora (6 taškai, +29) ir susumavus rezultatus iškovojo pirmąją vietą. 

Po pirmojo turo lyderiai Gintaras Račkus ir Vytautas Gedminas iškovojo tik vieną pergalę ir bendroje įskaitoje liko antri. Julija ir Jūrius Brūkliai antrajame rate laimėjo tik vieną susitikimą ir bendroje įskaitoje liko treti. Vytas Lastovka ir Jonas Šimonis tapo paguodos turnyro nugalėtojais.
Deja, bet šių metų turnyras nebuvo toks gausus kaip įprasta. Petankės bendruomenėje toliau vyksta stebuklingi dalykai. Kauniečiai nutarė, jog būtent birželio 11 d. reikia organizuoti savo turnyrą, nors gerai žinojo, jog Birštone per miesto šventę vyksta tradicinis dvejetų petankės turnyras, kuriame ir jie patys ne vieną kartą dalyvavo. Keisti sprendimai. Petankės bendruomenė ne tokia didelė ir visiems užtektų vietos „po saule“, jei ne principai ir kerštavimas. Manau, Birštono petankės turnyro organizatoriams reikėtų pasistengti, kad kurorto šventės turnyras atitiktų savo statusą.

Taip pat skaitykite