T. Krakausko įvarčių „Birštono SC“ pergalei neužteko

_IGP5992

Spalio 2 d. „Birštono SC“ futbolininkai savo aikštėje žaidė AAFF pirmenybių rungtynes su Veisiejų „Dainavos“ komanda.

Šis mačas buvo labai svarbus „Birštono SC“ ekipai, nes pergalės atveju komanda būtų išsaugojusi neblogą šansą pakovoti dėl prizinių vietų.

Deja, kurorto komanda apmaudžiai pralaimėjo rungtynes rezultatu 2:3.
Tiesa, „Birštono SC“ futbolininkai antrajame kėlinyje sugebėjo panaikinti dviejų po pirmojo kėlinio turėtų įvarčių deficitą (2:2), bet po grubios klaidos gynyboje per pusę minutės nubraukė visas savo pastangas – praleido trečią įvartį (2:3) ir patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Pirmąjį kėlinį 20 min. iniciatyva priklausė „Dainavos“ futbolininkams. Vėliau aikštės šeimininkai vis dažniau laikydavosi varžovų pusėje. Deja, dvi klaidos kėlinio pabaigoje virto įvarčiais ir po pirmojo kėlinio „Birštono SC“ komanda turėjo dviejų įvarčių deficitą (0:2).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai surengė keletą pavojingų atakų. Vienos metu „Dainavos“ baudos aikštelėje buvo pargriautas Linas Gusas. 11 m baudinį sėkmingai realizavo Tomas Krakauskas (1:2).

Pelnytas įvartis pridėjo „Birštono SC“ futbolininkams jėgų. 32 min. Tomas Krakauskas realizavo dar vieną standartinę padėtį ir rezultatas tapo lygus (2:2).

Deja, po pusės minutės trečias įvartis krito į aikštės šeimininkų vartus (2:3). Tiesa, „Birštono SC“ futbolininkai nenustojo kovoti ir sukūrė dar keletą pavojingų momentų. Kėlinio pabaigoje gerą progą išlyginti rezultatą turėjo Giedrius Šaulinskas, bet jos neišnaudojo.