Tinklalapyje „BasketNews.lt“ – daugiau krepšinio transliacijų

Tinklalapis „BasketNews.lt“ artėjantį sezoną bus daugiausiai krepšinio transliacijų parodysianti žiniasklaidos priemonė Lietuvoje. Mūsų tinklalapyje galėsite išvysti dešimtis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ir VTB Vieningosios lygos kovų.

Pirmoji tiesioginė vaizdo transliacija – jau šeštadienį iš Klaipėdos, kur naujojoje „Švyturio“ arenoje LKL sezoną atidarys vietos „Neptūno“ ir Panevėžio „Techaso“ komandos.

Iš viso per pirmas aštuonias spalio dienas jums pasiūlysime net 5 tiesiogines transliacijas ir jus džiuginsime ne tik stipriausių šalies klubų, tačiau ir mažesnių miestų komandų pasirodymais.

„Ne vienus metus girdėjome krepšinio gerbėjų norą matyti daugiau transliacijų, nei parodoma per televiziją. Džiaugiamės, kad bendradarbiaudami su UAB „Sporto televizija“ artėjantį sezoną savo lankytojams galėsime pasiūlyti milžinišką rungtynių pasirinkimą“, – sakė „BasketNews.lt“ redaktorius Jonas Miklovas.

UAB „Sporto televizija“, transliuojanti ne tik krepšinio, bet ir futbolo rungtynes, yra internetinių transliacijų Lietuvoje inovatorė.

„Kasmet vis labiau tobulėdami, žiūrovams siekiame pateikti vis kokybiškesnį produktą. Tikimės, kad dirbdami su koja kojon su naujausiomis technologijomis žengiančiu tinklalapiu „BasketNews.lt“ auginsime savo žiūrovų būrį visoje Lietuvoje“, – sakė UAB „Sporto televizija“ direktorius Rimvydas Čekavičius.

Artimiausių LKL rungtynių, transliuojamų per „BasketNews.lt“, tvarkaraštis:

Spalio 1 d.: Klaipėdos „Neptūnas – Panevėžio „Techasas“
Spalio 4 d.: Palangos „Naglis“ – Kauno „Žalgiris“
Spalio 6 d. Vilniaus „Sakalai“ – Kauno „Žalgiris“
Spalio 7 d.: Panevėžio „Techasas“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“
Spalio 8 d.: „Kėdainiai Triobet“ – Prienų „Rūdupis“

Taip pat skaitykite