Techninės pražangos, nesugebėjimas įveikti varžovų gynybos virto „SkyCop“ pralaimėjimu

Rugsėjo 27 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai savo arenoje žaidė LKL čempionato rungtynes su Kauno „Žalgiriu“. Deja, po neblogai sužaistos pirmosios rungtynių pusės (28:34), Virginijaus Šeškaus auklėtiniai po didžiosios pertraukos nesugebėjo susitvarkyti su pagerėjusia „Žalgirio“ gynyba, o prasidėję ginčai su teisėjais virsdavo lengvu varžovu grobiu. „Žalgiris“ laimėjo rungtynes 21 taško skirtumu (53:74). Deja, bet „SkyCop“ negavo galimybių pasinaudoti savo ginklu – tolimais metimais. Tritaškių pataikymas siekė tik 25.9 % (7/27).

Prienų komandos gretose geriausiai pasirodė Darjušas Lavrinovičius ir Maikas Bruesewitzas, kurie pelnė po 13 taškų. Deja, brolis per anksti paliko aikštelę dėl 5 pražangų.

„SkyCop“ – „Žalgiris“ 53:74 (15:21, 13:13, 14:19, 11:21)

IMGP9773

Ovidijus Varanauskas gavo kamuolį po varžovų krepšiu, bet nepataikė, „Žalgiris“ atsakė taikliu dvitaškiu (0:2). Komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis. Prieniškiai pirmieji išėjo iš sąstingio (2:2). Taškus pelnė Darjušas Lavrinovičius (2:2). „Žalgiris“ po tolimo metimo įgijo 3 taškų persvarą, bet įsižaidęs D. Lavrinovičius po dviejų sėkmingų atakų išvedė „SkyCop“ į priekį (7:6). Kėliniui įpusėjus 4 taškais pirmavo svečiai iš Kauno (7:11). Bet Prienų krepšininkai kvėpavo varžovams į nugarą ir po dar vieno D. Lavrinovičiaus taiklaus metimo komandas skyrė tik 2 taškai (11:13). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. Maikas Bruesewitzas išlygino rezultatą (14:14). Deja, per likusį laiką žalgiriečiai buvo geresni ir laimėjo kėlinį 6 taškų skirtumu (15:21).

Antrojo kėlinio pradžia „SkyCop“ komandai buvo tragiška ir „Žalgiris“ per 2,5 min. pabėgo (15:28). Kėliniui įpusėjus Prienų komandos taškų deficitas siekė 10 taškų (20:30). Bet antroje kėlinio pusėje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai prisikėlė lyg feniksas iš pelenų. Iniciatyvos ėmėsi M. Bruesewitzas, prasidėjo „SkyCop“ spurtas. Likus iki kėlinio pabaigos apie minutei komandas skyrė tik 2 taškai (28:30). „Žalgirio“ strategas, supykęs ant auklėtinių, paėmė minutės pertraukėlę. Deja, bet kauniečiai vėl geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir po dviejų kėlinių išsaugojo 6 taškų persvarą (28:34).

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino ir aikštelės šeimininkai pristabdė „Žalgirį“. Po Mindaugo Lukauskio tritaškio komandas skyrė tik 4 taškai (36:40).

Tiesa, skirtumas galėjo būti dar mažesnis, bet aikštelės šeimininkai nepataikė keleto metimų iš po krepšio. Deja, po reklaminės minutės aikštelėje jau šeimininkavo „Žalgirio“ krepšininkai ir po trijų kėlinių kauniečių persvara siekė 11 taškų (42:53).

Ir ketvirtajame kėlinyje „SkyCop“ puolimas buvo bedantis. Likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. „Žalgiris“ jau turėjo 21 taško pranašumą (47:68). M. Bruesewitzas pataikė tritaškį (50:68). Bet Prienų komandos puolimas toliau nesiklijavo ir rungtynės buvo pralaimėtos 21 taško skirtumu (53:74).