Tarybos posėdžio preliudija – naujos daugumos pasitarimas (papildyta)

Liepos 18 d. Prienų rajono savivaldybės posėdis prasidėjo daugumos Tarybos narių žingsniavimu į mero kabinetą, kuriame prieš posėdžius renkasi valdantieji. Į kabinetą žingsniavo socialdemokratų, „Keturių“ frakcijų nariai, du liberalcentristai ir Antanas Gustaitis su Liuda Šeškuviene.
Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, taryboje susikūrė 16 narių naujoji dauguma.

Prasideda Tarybos posėdis. Iki patvirtinimo, ar tikrai baigėsi politinė krizė Prienuose, liko laukti neilgai.

Interpeliacija A. Marcinkevičiui subliuško, mero pavaduotoju išrinktas E. Visockas

Prieš posėdį posėdžiavusi naujoji dauguma pasiūlė Tarybai  išbraukti iš dienotvarkės klausimą dėl administracijos direktoriaus interpeliacijos. Po piktokos diskusijos ir klausimų dėl tokio sprendimo teisėtumo, Taryba 14 balsų išbraukė sprendimą iš dienotvarkės.

Patvirtinus dienotvarkę, meras pasiūlė į mero pavaduotoją pareigas „Keturių“ frakcijos narį Egidijų Visocką.
Opozicinės ir „teistvarkių“ frakcijos nariai klausė pretendento į mero pavaduotoją, kada jis nuo kalbų pereis prie darbų ir kada buvo sau sąžiningas, ar, dėdamas parašą po interpeliacija administracijos direktoriui, ar vėl grįždamas į valdančiųjų gretas?

IMGP9525

E. Visockas, atsakydamas į kolegų klausimus, sakė, jog jo apsisprendimas grindžiamas noru pažaboti užsitęsusią politinę krizę. Klausimų ir atsakymų šou pralinksmino ne vieną Tarybos narį ir posėdžio svečią.
Slaptas balsavimas parodė, jog ir taip ne visi naujos daugumos nariai pritarė E. Visocko kandidatūrai. Vis tik mero pavaduotojas buvo išrinktas. Už tokį sprendimą balsavo 14 Tarybos narių. 11 Tarybos narių pasisakė prieš.

 

Taip pat skaitykite

6 komentarai

  1. dauguma nedauguma

    sprendimai juokingi. Visockas savo isverstaskuriskuma galutinai pademonstravo, uz kede nuleke su bet kuo ir dar vargsiuka Buitku lyg koki skudura taso paskui save. O vadinamos daugumos paniska baime nedaleist balsavimo uz Marcinkeviciaus ismetima tik patvirtina kad dauguma nedauguma. Laikysis tik tol kol Visockas bus sotus, bet sito berniuko apetitas nemazas…