Tarptautinio nacijų komandinio turnyro nugalėtoja ‒ „Birštono“ komanda

birstono_komanda

kvitrina.com

Rugsėjo 16 d. Birštono petankės aikštyne vyko, jau tapęs tradiciniu, tarptautinis nacijų komandinis turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir bendra Baltarusijos-Rusijos komandos. Turnyras vykdomas visose trijose kategorijose – vienetų, dvejetų ir trejetų.

Turnyrą „Birštono“ komanda, kuriai atstovavo Marijus Širvaitis (vienetai), Irma Gedminaitė, Paulius Bagdanavičius (dvejetai), Vytautas Gedminas, Robertas Travkinas, Vytautas Vaitkevičius (trejetai), pradėjo galingai – kauniečių komanda „A3“ buvo įveikta 10:0. Tai maksimalus įmanomas taškų skaičius, nes už vienetų pergalę komanda gauna 2 taškus, dvejetų – 3, trejetų – 5.

Daugiausiai taškų į „Birštono“ komandos taupyklę įmetė Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius, kurie įveikė visus varžovus. Marijus Širvaitis pasiekė 4 pergales (8 taškai), keturis kartus nugalėjo Vytautas Gedminas, Robertas Travkinas ir Vytautas Vaitkevičius (20 taškų).

Tiesa, po keleto turų į priekį išsiveržė „Šaulio“ komanda. Bet likus vienam turui „Birštono“ komanda po pergalės prieš „Caro ir Co“ (8:2) tapo lydere (39). Visgi, viskas sprendėsi paskutiniame ture. „Birštono“ komanda vėl sužibėjo ir įveikė varžovus iš „Lacosty“ (10:0) ir užsitikrino nugalėtojų vardus (49 taškai). „Šaulio“ ir „Caro ir Co“ komandos surinko po 43 taškus. Tik dėl geresnio laimėtų rutulių skaičiaus antra liko „Caro ir Co“ komanda, trečia ‒ „Šaulio“.

„Birštono“ komanda pralaimėjo tik vieną susitikimą „Šaulio“ komandai (3:7), du kartus susitikimai baigėsi lygiosiomis bei buvo iškovotos keturios pergalės.

 

Taip pat skaitykite