Tarptautinės regatos „Gintariniai irklai“ laimėjimai: Matui – auksas, Pauliui – bronza

MAN_1236

Birželio 23–25 dienomis Trakuose vyko tarptautinė irklavimo regata „Gintariniai irklai“, kurioje dalyvavo ir Birštono sporto centro atstovai (treneris Vytautas Domarkas).

MAN_0822-1024x681

Birželio 23 d. startavo jauniai. Birštono SC irkluotojas Matas Černevičius poroje su Domantu Janicku varžėsi porinių dviviečių valčių klasėje. Jie užtikrintai laimėjo savo plaukimą ir pateko į A finalą. Finale Matas ir Domantas pirmavo visą distanciją. Tiesa, paskutinius metrus vaikinams reikėjo atlaikyti latvių iš Jelgavos galingą finišą ir jie atlaikė. Po apdovanojimų Matas prisipažino, jog buvo ganėtinai sunku, o Domantas pasidžiaugė, jog buvo atlaikytas latvių šturmas. Primename, jog  pirmąją ir antrąją vietas skyrė tik 0,19 sek.
Birželio 24 d. startavo du Birštono SC irkluotojai – Paulius Černevičius ir Tadas Vaitkevičius. Jie varžėsi vienviečių valčių klasėje. Paulius užtikrintai laimėjo savo plaukimą ir pateko į A finalą. Tadas pateko į B finalą ir jame buvo šeštas.

Paulius finale pusę distancijos plaukė ketvirtas, bet antroje pusėje galingai finišavo ir aplenkė Sakartvelo atstovą bei iškovojo trečiąją vietą.