Vasario 24 d. baigėsi taikus istorijos laikotarpis Europoje. Putino vadovaujama Rusija užpuolė Ukrainą, teigdama, jog esą yra priversta pradėti karinę operaciją prieš „neonacistinę Ukrainą“. Ir vėl kalbos, kad Rusiją kažkas puola, o ji tik ginasi. Turime prisiminti II pasaulinio karo pradžią, kai Rusija kartu su Vokietija puolė Lenkiją, okupavo Baltijos šalis. Visos kalbos, jog Rusija yra taiki ir niekam negrasina, sprogo lyg burbulas.
Karas pradėtas ir užpulta kaimyninė šalis, kuri nenorėjo būti Rusijos vasale. Prie Rusijos prisidėjo ir Baltarusija, iš kurios teritorijos puolama Ukraina.
Iškyla klausimas, kodėl Putinas ryžosi tokiam beprotiškam žingsniui. Jis teigia, kad Ukraina neturi savo istorijos, kad sukurta bolševikų ir negali eiti savo pasirinktu keliu. O tiksliau, Putinas išsigando, jog neturi galimybių būti pasaulio „bamba“ ir tik karas leidžia išlikti reikšmingu.
Turime nepamiršti, jog ir mūsų šalyje yra nemažai žmonių, kurie žavisi Putinu ir jo veikla. O tam „Žavesiui“ nusibodo gyventi taikiai, jis panoro kraujo, ir dėl ko?
Visas pasaulis pasibaisėjo Putino veiksmais, o Ukraina pasiryžusi gintis ir netapti Rusijos vasale. Ar sugebės Europa ir pasaulis sustabdyti agresorių ir išsigelbėti nuo visuotinio karo?