Tado Padegimo vedama „Guosta“ įtikinamai įveikė varžovus ir pateko į ketvirtfinalį

_IGP1904

Kovo 12 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai savo aikštelėje antrą kartą įveikė „Kelmės“ komandą ir pateko tarp aštuonių stipriausiųjų RKL „B“ diviziono komandų.
Tris kėlinius kova vyko taškas į tašką. Ketvirtajame „Guostos“ komanda, skatinama Tado Padegimo aktyvių veiksmų ir taiklių metimų, pradėjo spurtą, kuris leido įgyti 11 taškų persvarą (78:67). Ir nors svečiai dar bandė kovoti, jų pastangos buvo bergždžios.
Karolio Abramavičiaus kariauna šaltakraujiškai sužaidė mačo pabaigą ir laimėjo rungtynes rezultatu 89:77 (23:19, 15:19, 22:21, 29:10).

Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos, suprasdamos rungtynių svarbą, kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir gesindavo bet kokius varžovų bandymus įgyti reikšmingesnį pranašumą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (38:38).

Ir po trijų kėlinių situacija mažai kuo pasikeitė. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Visgi, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Guostos“ krepšininkai ir prieš lemiamą kėlinį turėjo vieno taško pranašumą (60:59).

Pagrindą pergalei Stakliškių komanda sukūrė pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje (78:67), o komandos veiksmų smaigalyje karaliavo Tadas Padegimas, kuris buvo rezultatyviausias šiose rungtynėse (27 taškai).

Rungtynių pabaigoje svečiai bandė gelbėtis pražangomis, bet „Guostos“ krepšininkai buvo taiklūs ir pergalės nepaleido iš savo rankų (89:77).

Stakliškių komandai be Tado Padegimo dar keturi žaidėjai pelnė dviženklę taškų sumą – Mantvydas Gečionis, Renaldas Simanavičius, Vytautas Vaikšnis – po 14, Robertas Ruzgaitis – 13 taškų (12 atkovotų kamuolių).