Šypsokitės visi – atėjo vasara!

Karšta birželio 1-oji pranešė, kad prasidėjo vasara. Vaikams – tai ilgos, malonios atostogos, laisvė nuo mokyklos ir pamokų. Tad šios dienos jie laukė nekantriai, gal kuris ir jau nuo pat Kalėdų. O kad vasara būtų linksma, saugi ir maloni, į smagią šventę „Šypsokis! Vasara!“ Jiezno vaikučius pakvietė bibliotekininkės Vilma ir Sigutė.

Visus, ateinančius į Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro kiemelį, pasitiko linksma muzika, besišypsanti saulutė ir įvairiaspalviai balionai. Šventėje, skirtoje Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir skaitymų „Vasara su knyga“ atidarymui, dalyvavo Jiezno gimnazijos ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo skyrių vaikai su auklėtojomis, prisijungė Globos namų auklėtiniai su direktore Jūrate Žukauskiene, atėjo ir atostogauti pradėję pradinių bei vyresniųjų klasių mokiniai. Džiugu, kad vaikus į šventę atlydėjo ir tėveliai, radę laisvo laiko smagiam pasibuvimui su savo atžalėlėmis. Bibliotekininkės Vilma ir Sigutė pasveikino susirinkusius su prasidėjusia vasara, su pirmąja svarbia jos švente – Tarptautine vaikų gynimo diena, ir paragino atostogas leisti ne tik saugiai, bet ir naudingai – surasti laiko ateiti į biblioteką, kur prasideda skaitymų ciklas „Vasara su knyga“.  O seniūnas Algis Bartusevičius ir socialinė darbuotoja Bena Astrovienė papasakojo, kur Jiezne ir jo apylinkėse galima saugiai poilsiauti, maudytis, žaisti. Vaikai savo žinias apie gimtinę pasitikrino viktorinoje – už teisingus atsakymus apie gražią seniūnijos gamtą gavo vertingus prizus.

Tačiau labiausiai vaikai laukė Amsiaus. Tik keista – policijos pareigūnės Kristina ir Jolita atvyko, o bičiulio Amsiaus nematyti… Vis tik užteko jį tik pašaukti ir štai, jis čia, sukiojasi tarp vaikų, kurie jį labai nori apsikabinti, paglostyti, pakalbinti. Amsius su pareigūnėmis taip pat surengė viktoriną apie saugų elgesį gatvėje ir kelyje. Teisingai atsakiusiems į klausimus teko dovanėlės, o visų, atėjusių į šventę, laukė ypač malonus siurprizas – didelis ir labai skanus tortas, dovanotas Amsiaus.

Kol bibliotekininkės raikė ir dalino tortą, šventės dalyvius liaudies dainomis džiugino Jiezno KLC vaikų etnografinis ansamblis „Jieznelė“ su vadove Ingrida Valentiene.

Smagia švente pradėję vasarą, mažieji jiezniečiai ilgam prisimins šią dieną, saugaus elgesio taisykles bei kvietimą atostogas leisti su knygomis.

 

Jiezno bibliotekos informacija

Taip pat skaitykite