Švietimo sistemos pertvarka dėl 70 000 Lt?

Vidmantas Venclova

Vaikų darželis „Saulutė“ su kiemo statiniais ir 0,7259 ha valstybinės žemės, atrodo, tampa galutiniu švietimo įstaigų perstumdymo mieste vajaus tikslu.

Rajono savivaldybės administracija siūlo birželio 28 d. Tarybos posėdyje svarstyti sprendimo projektą dėl šios ikimokyklinės įstaigos pastato privatizavimo. Pats sprendimas privatizuoti nereikalingą savivaldybės veiklai užtikrinti turtą lyg ir logiškas. Tik glumina nurodyta likutinė objekto su žeme vertė – 68 819, 18 Lt.

Tačiau nesinori tikėti, jog Tarybos nariai patvirtins tokiame lygyje ir šio objekto pradinę pardavimo kainą. Kitu atveju, galima manyti, jog sukeltas bumas dėl švietimo įstaigų naikinimo ir pertvarkos atrodys lyg juodo humoro farsas. Įvykių logika rodo, kad į „Nemuno“ pradinės mokyklos patalpas turėtų būti perkelti ne tik darželis „Saulutė“, bet ir „Gintarėlis“ (red. pastaba). Tiesa, pasak administracijos direktoriaus Algio Marcinkevičiaus, dar neaišku, kada „Saulutė“ bus pateikta privatizavimui, nes prireiks nemažai laiko visų dokumentų sutvarkymui bei „Nemuno“ pradinės mokyklos patalpų paruošimui. Administracijos vadovas patikino, jog sprendimo projekto dėl „Saulutės“ privatizavimo pateikimas Tarybai tai tik noras viską spręsti sistemingai ir neprarandant brangaus laiko.

Taip pat skaitykite

9 komentarai

  1. Zmoniskumo nera,

    jei sugebejo nusispjaut i tevus, mazus vaikus sunaikine tokia puikia mokykla. Jiems negeda vaizduot baisiai dirbancius zmoniu labui? va cia tas ju iskreiptas zmoniskumas