Šventės proga Jiezne surengta meno paroda

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją ‒ Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras pasitiko surengdamas neseniai kraštiete tapusios žinomos menininkės Jurgitos Braziūnienės parodą „Keliasi žemė ryto skambėjime“. Jiezne jau tapo įprasta šią svarbią tautai šventę pažymėti ypatingai, tad ir šis kartas buvo išskirtinis, nes į parodos atidarymą vasario 12 d. susirinkę jiezniečiai ir miesto svečiai paniro į neįprastą šviesų, spalvų ir vaizdų pasaulį. J. Braziūnienės sukurti paveikslai, keramikos dirbiniai, instaliacijos sužavėjo parodos lankytojus, o meninę aplinką papildė ir nuostabūs Tomo bei Marijos balsai.

Kaip sakė Jiezno KLC direktorė Dalia Vertinskienė, labai malonu, kad mūsų krašte apsigyvenusi menininkų pora Jurgita Braziūnienė ir Zigmas Buterlevičius mielai įsiliejo į visuomenės gyvenimą. Jurgita dovanojo savo darbų parodą šiai šventei, o Zigmas savo pasirodymui, kuris kol kas yra paslaptis, dar ruošiasi.

Nors parodos autorė buvo kukli ir tyli, tačiau apie ją daug gražaus papasakojo jos artimieji, o už suteiktą progą pasigėrėti įstabiais meno kūriniais jai nuoširdžiai padėkojo Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius.

Visi, norintieji pamatyti išties įspūdingą J. Braziūnienės kūrinių parodą, tai galės padaryti iki vasario 28 d. apsilankę Jiezno KLC salėje.

Jiezno KLC informacija

Taip pat skaitykite