Svečių apsilankymo metu –Vyriausybės kritika ir liaupsės vietinei valdžiai

Sausio 11 d. Birštone lankėsi LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius, jo pavaduotojas Juozas Olekas, prezidiumo nariai Algirdas Sysas ir Valerijus Makūnas. Socialdemokratų lyderiai apsilankė „Tulpės“ ir „Versmės“ sanatorijose, Birštono PSPC, Nemajūnų dienos centre, susitiko su Birštono gyventojais bendruomenės namuose. LSDP vadovybę lydėjo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.
A. Butkevičius ir kiti socialdemokratai išsakė daug pagyrimų Birštono valdžiai ir negailėjo kritikos Vyriausybei už vykdomą politiką sveikatos, švietimo, šilumos ūkio srityse.
Buvo akcentuota, kad valdyti šalį turi kompetentingi žmonės, turintys vadybinės patirties ir suprantantys ekonominius dėsnius. Socialdemokratų lyderiai pristatė savo programinius nuostatus ir kvietė rinkimuose pasirinkti patikimus politikus.
Kauno regiono plėtros tarybos pirmininkas Valerijus Makūnas išsakė mintį, kad Birštonas turi gauti didesnį finansavimą investicijoms į kurorto infrastruktūrą. Toks pasiūlymas buvo sutiktas plojimais.
Sanatorijų atstovai išsakė susirūpinimą, jog nevyksta sanatorijų paslaugų sertifikavimas, ir tai ateityje gali atsiliepti turistų iš Europos šalių srautams.
J. Olekas pabrėžė, jog būtina skirti finansavimą sveikatingumo programoms, o ne tik vaistų pirkimams.
Buvo pasidžiaugta, jog kurorto sanatorijos nemažai lėšų investuoja į materialinę bazę ir paslaugų kokybę, ir priminta, kad neturi būti pamirštami ir darbuotojai.

Taip pat skaitykite