„Svajonių lašas“ – padėkos erdvė jauniesiems menininkams ir jų mokytojams

Vidmantas Venclovas

Lapkričio 10 d. Birštono kultūros centro fojė vyko, jau tapęs tradiciniu, krašto mokyklų menininkų apdovanojimų renginys „Svajonių lašas“. Šiemet Birštono ir Prienų rajono savivaldybių mokyklos pasiūlė apdovanoti 23 nominantus. Renginio sumanytojas ir organizatorius, VšĮ „Krašto vitrina“ vadovas Vaclovas Sinkevičius pabrėžė, jog be rėmėjų, partnerių ir gerų žmonių renginys būtų neįmanomas, nes jis finansuojamas tik jų lėšomis. 

„Smagu, kai privatūs asmenys ir verslas palaiko tokias iniciatyvas, nes pastebėti vaikų gebėjimus ir laimėjimus būtina“, – mintimis dalijasi renginio sumanytojas. 

Visas renginio gijas savo rankose laikanti vedėja Daiva Venslovienė vaizdingai pristatė apdovanojimų „Svajonių lašas“ reikšmę ir padėkojo visiems susirinkusiems už jų atsidavimą ir dalyvavimą renginyje. 

Prieš apdovanojimų ceremoniją į Birštono kultūros centro fojė atvykusiems nominantams, jų tėvams, mokytojams ir, aišku, prizų mecenatams bei renginio rėmėjams geros nuotaikos emocijas sukėlė koncertavusios vaikų grupės „Sunshine“ ir „Sunshine junior“ iš Prienų (vadovė Daiva Radzevičienė). 

Renginį papuošė gėlininkės Rūtos sukurtos kompozicijos. Renginio dalyviams skanių ir šviežių sulčių parūpino Snieguolė iš Juodaraisčio kaimo, garsu ir apšvietimu pasirūpino Antanas iš Birštono kultūros centro, o jaukia atmosfera – Birštono KC darbuotojai. 

Stiklo meistro Pauliaus pagamintus  „Svajonių lašus“ nominantams asmeniškai įteikė prizų mecenatai. 

Dovanų kuponus į „Vytautas Mineral SPA“ baseino erdvę įteikė viešbučio direktorė  Kristina Jančiulienė, dovanų juosteles plaukimui laivu „Algirdas“ – MB „Birštono kruizas“ direktorius Mindaugas Žiedelis. Naujienų portalo kvitrina.com redaktorė Sigutė Katkauskienė į renginį atvykusiems nominantų mokytojams įteikė dovanų kuponus į Prienų KKSC baseiną.

Mecenatai ir rėmėjai buvo apdovanoti stiklo dirbiniais paukščiukais. 

Renginio metu koncertavo Birštono meno mokyklos mokiniai, vyko fotosesijos ir, žinoma, bendravimas. 

Nominantai

Veiverių T. Žilinsko gimnazija – Vakarė Motiejūnaitė ir Gustas Gruodis; Birštono gimnazija – Elzė Bisikirskaitė ir Agnė Baliūnaitė; Išlaužo pagrindinė mokykla – Karolina Macarenkaitė ir Saulius Malinauskas;  Stakliškių gimnazija – Gabija Bisikirskaitė ir Jokūbas Daunoras; Pakuonio pagrindinė mokykla –  Gabija Gudauskaitė ir Petras Griškonis; „Ąžuolo“ progimnazija – Gustė Kondrotaitė ir Milena Damynaitė; Balbieriškio pagrindinė mokykla – Mija Bukotaitė ir Kotryna Kalėdaitė; Jiezno gimnazija – Ieva Kimbirauskaitė ir Živilė Bieliauskaitė; „Žiburio“ gimnazija – Gabija Sinkevičiūtė ir Skaistė Radžiūnaitė; Skriaudžių pagrindinė mokykla –  Alisia Deltuvaitė ir Titas Marčiulionis;  „Revuonos“ pagrindinė mokykla – Austėja Belenavičiūtė, Milda Ferevičiūtė ir Rimvydas Karpauskas.

Mecenatai

UAB „Ekofrisa“, KU „Prienų taupa“, Vygintas Bubnys, Kristupas Bubnys, UAB „Igeda“, Ervinas Marčiulionis,  MB „Marlukas“,  Rita Keturakienė, Laimutė Jančiukienė, UAB „Auriga ir Ko“, „UAB „Aipek“, Andrius Grumadas, UAB „Kieliukai“, Ramūnas Buikus, Best Drive (UAB „A. Karalius ir Ko“), Cezaras Pacevičius, UAB „Visas šildymas“, Jūratė Zailskienė, Deividas Dargužis.

Mokytojai

Alvydas Masys, Nijolė Kuliešienė, Neringa Bisikirskienė, Reda Černiauskienė, Audronė Ramančuckienė, Levutė Karčiauskienė, Lina Suchorukovienė, Diana Mikulevičienė, Aušra Deltuvienė, Ramunė Liutvynskienė, Auksė Grižaitė, Loreta Matulevičienė, Reda Zuikienė, Rasa Kleckienė, Jadvyga Bankauskienė, Aldona Armonienė, Dovilė Smailė.

Taip pat skaitykite