„Sūnus paklydėlis“ grįžo į Prienus

IMGP3612Vienus į gimtąjį kraštą traukia vaikystės ar jaunystės prisiminimai, kitus – noras nuveikti kažką gero saviems žmonėms.

Prie pastarųjų galima būtų priskirti verslininką Erviną Marčiulionį, kuris gegužės 27 dieną prieniškiams atvėrė naujos parduotuvės duris. Beje, pro jas praeiti neleistų ir gundantys kvapai. Mat, viena Šaulių namų kertelė tapo gardumynų rojumi – E. Marčiulionis čia įkūrė nedidelę kulinarijos parduotuvę, kur įeiti ir nieko nenusipirkti – neįmanoma.

Parduotuvės atidarymo dieną ypatingų šou nevyko. Pastato sienas papuošė įvairiaspalviai balionai, o kvapų suvilioti smalsuoliai parduotuvėje buvo vaišinami burnoje tirpstančiu varškės pyragu, kava ir, žinoma, šampanu. Lentynos – pilnos įvairiausių kepinių, nuo bandelių iki pyrago su keturių rūšių įdaru, kelių rūšių duonos. Akis traukte traukė vitriną puošiantys tortai, pyragaičiai. Jau vien jų vaizdas vertė justi burnoje malonų skonį.

Pirkėjų tądien atsirado, smalsuolių taip pat. Vieni užsukę kažką pirko ir džiaugėsi, kiti raukė nosis į kainas pažiūrėję. Tačiau viskam paaiškinimas paprastas – gaminiai šioje parduotuvėje tik iš aukštos kokybės produktų, o dirbtinių konservantų išgujimas iš jų – E. Marčiulionio garbės reikalas.

Bet kalbos kalbomis, o geriausia patiems viską pamatyti, paragauti ir įvertinti.

Taip pat skaitykite