Su trenksmu grįžtanti paroda „Po grindim…“ vėl atvers Prienų kultūros ir laisvalaikio centro rūsius naujiems potyriams

image00003

Pernai trijų jaunuolių pastangomis atverti Prienų kultūros ir laisvalaikio centro rūsiai sugrįžta su nauju meno įvykiu ,,Po grindim 2022”, kuris duris atvers jau rugpjūčio 11 d. 20 val.

Šių metų paroda pratęsia žmogaus vidinio pasaulio temą ir kviečia analizuoti žmogaus būseną akistatoje su destrukcija.
Destrukcija, anot Dabartinės lietuvių kalbos žodyno, yra medžiagos ar jos struktūros suardymas, suirimas. Jaunieji menininkai tai suvokia ne tik kaip fizinę, bet kaip ir emocinę destrukciją, nukreiptą prieš kitą žmogų, arba savidestrukciją – nukreiptą prieš patį save.

Į klausimą, kodėl tęsiamas šis projektas, kūrybinė komanda atsako paprastai: praėjusiais metais pristatę pirmąją parodą supratome, kad Prienų krašte yra daug jaunų, kūrybingų žmonių, kurie neturi galimybės ir erdvės realizuoti save ir savo idėjas. Dėl tos priežasties nutarėme meno įvykį organizuoti antrąjį kartą.

Šiais metais paroda bus didesnė, lankytojus stebins unikaliomis instaliacijomis, provokuojančiomis idėjomis, kurios skatins kiekvieną pažvelgti į pasaulį kitu kampu. Kaip pagrindinį parodos skirtumą organizatoriai įvardina padidėjusį kūrybinės komandos narių skaičių. Tai leido jauniesiems kūrėjams meno įvykį vizualiai išauginti nuo 500 kv.m. iki 900 kv.m.

Meno įvykio „Po grindim 2022″ organizatoriai kviečia ir laukia visų rugpjūčio 11 dieną 20 valandą Prienų kultūros ir laisvalaikio centre meno įvykio „Po grindim 2022″ atidaryme.

Paroda bus eksponuojama nuo rugpjūčio 11 dienos iki rugsėjo 11 dienos darbo dienomis, nemokamai, nuo 18 iki 20 val. Svarbu paminėti, kad paroda Tarptautinės jaunimo dienos metu bus atidaryta nuo 12 iki 20 val. Bus organizuojamos ir atskiros ekskursijos, dėl kurių galima susitarti asmeniškai.

Informacija ir nuotraukos organizatorių

Taip pat skaitykite