Su Rugsėju – į naujas erdves ir ieškojimus

IMGP7763Išlydėjęs vasarą Rugsėjis beldžiasi į dar šiltas duris ir dovanoja visiems gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, kuri metai iš metų pasikartojanti, bet kaskart vis kitokia.

Stakliškių vidurinėje mokykloje ši Rugsėjo 1-oji išskirtinė ne tik gausiu abiturientų būriu, bet ir naujomis tradicijomis.

Šventė vyko netradicinėje ugdymo erdvėje – mokyklos stadione įrengtoje scenoje. Kaip niekada šventė išskirtinė ir gausiu svečių būriu, kurie suskubo pasveikinti susirinkusius mokinukus, jų tėvelius ir mokytojus. Šventėje dalyvavo Seimo narys Andrius Palionis ir jo padėjėjas Arūnas Vaidogas, savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas ir vyriausioji specialistė Virginija Zujienė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Rima Zablackienė, Tarybos narys Algirdas Kederys. Sveikindama šventės dalyvius mokyklos direktorė Loreta Šernienė pasidžiaugė mokyklos pasiekimais, užbaigtu vertingu projektu – išleista knyga „Stakliškių istorija matematikos uždaviniuose“ ir kartu su matematikos mokytoja Zita Litvinskiene aktyviausius projekto dalyvius apdovanojo padėkomis ir piniginiais prizais.

stakliskes_kundroto_3x3_afisa_2014

Ypatinga dovana laukė visų – tai mokyklos kieme besipuikuojantis naujutėlis mokyklinis autobusas. O šventės pabaigoje mažieji pirmokėliai sodino ąžuoliuką, kurį puoselės ir augins, kol užaugs patys. Antroji šventės dalis vyko klasėse, kur auklėtojai vedė pirmąsias pamokas, primindami neseniai vieningai paminėtą Baltijos kelio 25-metį. Buvo rodomos skaidrės, skaitomi skambūs žodžiai, prisiminta Baltijos tautų istorija. Vėliau šventiškos akimirkos tęsėsi bažnyčioje, kur kunigo Rolando Bičkausko palaiminimu, visuotine malda ir šventomis giesmėmis žengėme į Rugsėjį, į 2014-2015 mokslo metus, kurie kupini tikėjimo, tobulėjimo atvers kelius į besiskleidžiančias naujas erdves ir ieškojimus.

Stakliškių vidurinės mokyklos mokytoja Edita Valatkienė

Taip pat skaitykite