Stebuklingas „Pozityvūs“ sugrįžimas antrajame kėlinyje

IMGP8518

Gegužės 14 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai žaidė KAFF III lygos rungtynes su „Kaišiadorys-Baltai“ komanda.

Dėl įvairių priežasčių į rungtynes atvyko tik 10 veiveriškių žaidėjų, todėl jau rungtynių pradžioje varžovai gavo pranašumą. Šis vieno žaidėjo priedas greitai virto 2 įvarčiais (0:2). Pirmoje pirmojo kėlinio pusėje dar buvo pelnyti du įvarčiai. Žygimantas Plungė rezultatą sušvelnino (1:2), bet po trijų minučių varžovai vėl padidino skirtumą iki 2 įvarčių (1:3). Antrojo kėlinio pradžioje pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus ir į „Pozityvūs“ vartus krito dar du įvarčiai (1:5). Ir tada įvyko stebuklas. Veiverių komanda per 20 minučių sugebėjo pelnyti keturis įvarčius ir išlyginti rezultatą (5:5). Įvarčius pelnė Rolandas Gumbrys (2), Elvinas Bajorūnas ir Mindaugas Minevičius.

Per likusį laiką veiveriškiai dar turėjo galimybių pelnyti dar vieną įvartį, bet nuovargis atliko savo juodą darbą – paskutinėje atakų stadijoje vis pritrūkdavo jėgų. Po ketverių sužaistų rungtynių „Pozityvūs“ surinko 7 taškus ir kol kas užima antrąją turnyrinės lentelės vietą.