Statyti – per menkas klausimas, prižiūrėti – rimtas

kvitrina.com

Rugpjūčio 24 d. į posėdį susirinkusi Birštono savivaldybės Taryba (13 iš 15 Tarybos narių) apsvarstė 29 sprendimų projektus ir visiems pritarė. Tiesa, kai kurie sprendimai sulaukė įdomių diskusijų.

Vienas iš tokių sprendimų – dėl turto perėmimo savivaldybės nuosavybėn ir jo priežiūros.

Gerai prisimename, kaip buvo pranešta, jog A. S. Zenkevičiaus vardo krantinėje pastatytos „makališkos“ sūpynės, ir kiek buvo džiaugsmo, kad atsirado toks objektas. Buvo pabrėžta, jog tai dovana.

Ir štai Tarybos posėdžio darbotvarkėje atsirado projektas – perimti savivaldybės nuosavybėn „makaliaus“ sūpynes bei jas prižiūrėti. Opozicijos atstovams atsirado klausimų, nes jie nebuvo informuoti apie šią dovaną, o dabar turi nuspręsti jas perimti, saugoti ir prižiūrėti. Tarybos narys Stanislovas Martinaitis klausė, kas nusprendė statyti, kad dabar Taryba turi svarstyti šį klausimą. Tarybos narys Darius Šeškevičius pasigedo, kad apie pastatymo vietą nebuvo diskusijų. Į tai merė Nijolė Dirginčienė atsakė, jog tai per menkas klausimas diskutuoti.

Tarybos narys Helmanas Lik konstatavo: „Vėl – post factum“.

Savivaldybės vyr. architektas Mantas Michaliunjo teigė, jog pastatyti sūpynes krantinėje – geras sprendimas. O Tarybos narys V. V. Revuckas mano, jog savivaldybei reikia pramogų ir dovana tinkama. Tarybos narė Jurgita Šeržentienė tai pavadino reklama Makaliaus kampanijai. Tiesa, ant sūpynių galima įžvelgti ir vieną užrašą apie Birštoną – „Užkeliauk Birštoną“, bet jis sunkiai randamas.

Sprendimas buvo priimtas. Keturi Tarybos nariai susilaikė.

Šiuo sprendimo projekto svarstymas parodė, kaip tvarkomi reikalai Birštone.

Statyti – per menkas klausimas, prižiūrėti – rimtas.

Taip pat skaitykite