Stalo teniso turnyre Išlauže – svečių iš Garliavos pergalės

20180204_133753kvitrina.com

Vasario 4 d. Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis stalo teniso turnyras, surengtas šeštą kartą. Šiemet į jį atvyko daug vietinio ir aplinkinių vietovių jaunimo. Turnyrą organizuoja Išlaužo seniūnija kartu su pagrindine mokykla.


Turnyro metu buvo išaiškinti nugalėtojai moterų grupėje ir bendroje įskaitoje. Moterų grupėje nugalėtoja tapo Viktorija Ivanauskaitė iš Garliavos, antroji vieta atiteko Emilijai Ulianovaitei, trečioji – Miretai Bakanovai. Abi merginos iš Išlaužo.

Bendroje įskaitoje visas prizines vietas užėmė stalo tenisininkai iš Garliavos. Nugalėtoju tapo Mindaugas Gudynas, antras liko Lukas Dvylys, trečioji vieta atiteko Viktorijai Ivanauskaitei.
Seniūno Tomo Skrupsko teigimu, smagu, kad turnyre vis daugiau dalyvauja vietinio jaunimo. Turnyro vyr. teisėjas buvo Linas Žilevičius. Turnyro atidarymo ceremonijoje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius ir Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas.
Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir rėmėjų prizais. Prizus gavo jauniausias ir vyriausias turnyro žaidėjai bei turnyre dalyvavusios merginos.

Taip pat skaitykite