Stalo teniso rajono mokyklų varžybose triumfavo Skriaudžių pagrindinės mokyklos merginos ir Išlaužo pagrindinės mokyklos vaikinai


kvitrina.com

Sausio 24 d Prienų sporto arenoje vyko Prienų rajono savivaldybės mokyklų stalo teniso (2007 m. gimimo ir jaunesnių) varžybos. Deja, į jas atvyko tik keturių rajono švietimo įstaigų mokiniai. Kiekvienoje mokykloje stovi stalo teniso stalai, prie kurių susirenka pažaisti mokiniai. Tad kodėl nesusiformavo komandos, kurios atstovautų mokyklą rajono varžybose? Labai keista situacija, nes savo komandų neatsiuntė nė viena iš keturių gimnazijų.

Galima daryti išvadą, jog sveikatingumo ir fizinio ugdymo procesai ne visose rajono švietimo įstaigose užima tinkamą vietą. Vaikinų grupėje varžėsi keturios komandos („Ąžuolo“ progimnazijos, Išlaužo, Skriaudžių ir „Revuonos“ pagrindinių mokyklų), o merginų grupėje – trys („Ąžuolo“ progimnazijos, Išlaužo ir Skriaudžių pagrindinių mokyklų). Merginų grupėje triumfavo Skriaudžių pagrindinės mokyklos komanda, vaikinų – Išlaužo.  Antrąsias vietas užėmė Skriaudžių pagrindinės mokyklos vaikinai ir „Ąžuolo“ progimnazijos merginos.  Trečiosios vietos atiteko Išlaužo pagrindinės mokyklos merginoms ir„Ąžuolo“ progimnazijos vaikinams.    

Zoninėse varžybose rajonui atstovaus Skriaudžių pagrindinės mokyklos merginų ir Išlaužo pagrindinės mokyklos vaikinų komandos.  

Taip pat skaitykite