Stakliškių seniūnijos ataskaitinis susirinkimas: pilna salė žmonių, gerai paruošta ataskaita ir nuotaikingas koncertas

IMG_3794

Vacys Staknys

Gegužės 15 d. Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centre seniūnijos gyventojams už 2022 metais nuveiktus darbus ataskaitą pateikė seniūnė Nijolė Ivanovienė. Seniūnija suskirstyta į 8 seniūnaitijas, yra 80 kaimų, bet statistika rodo, kad gyventojų skaičius mažėja. Nors, pasak seniūnės, šie skaičiai neatitinka realijų, nes krašte perkamos apleistos sodybos ir tvarkomos. Sumažėjimą paveikė ir kompensacijos už kietąjį kurą.

Seniūnijos plotas sudaro 18038,68 ha. Vietinės reikšmės kelių ilgis 208,24 km. Daugiausiai tai žvyrkeliai. Kelių su asfalto danga 12,802 km.

N. Ivanovienė pažymėjo bendruomenių aktyvumą, pasidžiaugė organizuojamų kultūrinių ir sporto renginių gausa. 

Susirinkime dalyvavęs meras Alvydas Vaicekauskas pristatė seniūnijos gyventojams savo komandą ir papasakojo apie atliktus ir numatomus darbus. Savivaldybės vadovas pažymėjo, jog kelių būklė toliau sukelia problemų, bet finansavimas nepakankamas. Ir nors praeitais metais savivaldybė iš savo biudžeto kelių tvarkymui papildomai skyrė 1,2 mln. eurų, situacija išlieka sudėtinga.

Į Stakliškių seniūnijos susirinkimą atvyko ir gausus būrys Tarybos narių iš įvairių frakcijų. 

Gyventojai daug klausimų neturėjo. Buvo iškeltas klausimas dėl siurblinės galimai keliamo  triukšmo ir kalkių nuosėdų vandenyje. Į abu klausimus buvo atsakyta. O, ar atsakymai tenkino gyventojus, sunku spręsti, nes dėl kalkių vandenyje turi rūpintis patys gyventojai, o siurblinės veikla neviršija nustatytų ribų. 

Daugiausiai ovacijų sulaukė Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro kolektyvai, kurie surengė nuotaikingą koncertą.

Taip pat skaitykite