„Stakliškių” krepšininkų startai KKML „B” lygoje

Vasario mėnesį „Stakliškių” krepšininkai KKML „B” lygoje sužaidė trejas rungtynes. Vasario 17 d. stakliškiečiai 31 taško skirtumu įveikė „MetLife” komandą. Tiesa, pirmoje rungtynių pusėje „Stakliškių” komanda neturėjo ryškaus pranašumo (30:26), bet antroje mačo dalyje jau dominavo aikštelėje ir įtikinamai laimėjo rungtynes (83:52).

Žymiai sunkesnės buvo vasario 26 d. stakliškiečių rungtynės su KM „Perkūnas 96-Vytrita” komanda. Nors po trijų kėlinių „Stakliškių” krepšininkai turėjo 22 taškų persvarą, ketvirtajame prarado iniciatyvą ir varžovai sėkmingai mažino skirtumą. Tiesa, mūsų krašto krepšininkų turėtos persvaros, nors jinai ir buvo aptirpinta, užteko pergalei (96:84).

Kovo 2 d. „Stakliškių” vyrai susitiko su „Žalgirio fanais”. Rungtynės buvo dramatiškos. Pirmoje rungtynių pusėje aikštelėje geriau atrodė stakliškiečiai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 18 taškų skirtumu (41:23). Po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė „Žalgirio fanų” komanda. Kauniečiai sugebėjo sumažinti skirtumą, bet neužtektinai, kad persvertų rezultatą savo naudai, ir pergalę šventė „Stakliškių” komanda (74:69). Visose rungtynėse „Stakliškių” komandoje rezultatyviausiai žaidė Marius Nenartavičius (17 taškai, 15 atkovotų kamuolių; 22 (12); 26 (17)).