Stakliškių gimnazijos Šeimų šventėje – gera nuotaika, pučiamųjų orkestras, Beatos mėsainiai ir daug padėkų už gerus darbus

Mamytė ir tėtis,

Brolis ir aš,

Dar sesė, močiutė šalia

Tai mūsų šeima!

Kaip tik šios trečios gimnazijos klasės mokinio Lino Bagdanavičiaus eilės pagimdė idėją surengti Stakliškių gimnazijoje Šeimų dieną.

Pasiruošimas šventei prasidėjo prieš gerą savaitę – kiekviena klasė piešė plakatus, kurie simbolizavo meilę šeimai. Jais buvo papuoštas gimnazijos pastato fasadas. Spalvingas užrašas „Mums smagu, kai mes kartu“ visus kvietė į šventę.

Gegužės 20 d. gimnazijos mokiniai, lankiusieji Jiezno muzikos mokyklą, iš ankstyvo ryto „šlifavo“ programos numerius, demonstruodami per metus įgytus gebėjimus, o tėvai šeimininkavo gimnazijos sode. Taip pat vyko diskusija, kas vertas „Bitutės“ nominacijų.

Šventė prasidėjo spalvingu gimnazijos ir miestelio bendruomenių maršu. Kolona, kurios priešakyje žengė karinis pučiamųjų orkestras ir gimnazijos simbolis „Bitutė“, skanduodama „Šeima – meilės ratas, / Nariai lyg kvadratas“, žingsniavo nuo vaikų darželio iki gimnazijos stadiono.

Koloną pasitiko daugybė besišypsančių žmonių ir uždegantis šokių būrelio narių šokis. Šventę tęsė karinis pučiamųjų orkestras „Geležinis vilkas“. Stakliškių parapijos klebonas Gediminas Mieldažis ir Prienų rajono savivaldybės atstovai pasveikino gimnazijos bendruomenę su puikia švente.

Nuskambėjus sveikinimams ir nuotaikingam koncertui prasidėjo judrioji šventė dalis – pradinukai su tėveliais žaidė kvadratą ir varžėsi estafečių varžybose, vyresniųjų klasių mokiniai jėgas išbandė futbolo ir krepšinio aikštelėse.

Tuo pat metu tėvai su Beatos Nicholson restorano atstovu Deividu sode gamino mėsainius, kuriais buvo vaišinami visi šventės dalyviai.

Po judriosios dalies veiksmas persikėlė į Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centrą, kuriame buvo išdalintos 9 mokinių pagamintos „Bitutės“ nominacijos. „Metų partnerio“ nominaciją priėmė ir Seimo narys Andrius Palionis.

Šventę baigė gimnazijos dramos būrelio spektaklis „Bremeno muzikantai“.

 

Stakliškių gimnazijos informacija

Taip pat skaitykite