Stakliškių gimnazijos draugų ratas plečiasi

IMG_7453

Gegužės 14 dieną mūsų mokyklos komanda dalyvavo Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijoje surengtose estafetinio bėgimo varžybose „Mirono kelias“, skirtose kunigui, Lietuvos nepriklausomybės akto signatarui Vladui Mironui atminti.
„Mirono kelias“ šeštaisiais savo gyvavimo metais tapo tarptautiniu renginiu. Jame dalyvavo beveik du šimtai mokinių iš 15 mokyklų: iš Alytaus miesto ir rajono, Vilniaus „Senvagės“ gimnazijos, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos, Prienų rajono, Punsko (Lenkijos respublika) gimnazijų. Dalyvavo ir daug garbių svečių: Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, Vlado Mirono giminaičiai – Romas Mironas ir Dainora Juchnevičiūtė, pirmojo Vilniaus burmistro Konstantino Stašio vaikaitė, Alytaus rajono Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Žemaitis. Renginys tradiciškai prasidėjo Bukauciškių koplyčioje šv. Mišiomis.

IMG_7458

Sportinių varžybų pradžią paskelbė Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius. Jis davė startą bėgikams, kurie pasklido kaimo vieškelyje. Jie įveikė 10 kilometrų distanciją. Mūsų gimnazijos sportininkai nors ir prizinių vietų neužėmė, bet pasirodė garbingai.
Renginys sujungė sportą ir protą. Mokiniams teko ne tik bėgti 10 km distanciją, bet ir varžytis istorijos žinių konkurse „Tarpukario Lietuvos gyvenimas: įvykiai ir asmenybės“. Daugiausiai taškų jame surinko Daugų Vlado Mirono komanda, mūsų mokyklos mokinių komanda užėmė garbingą antrąją vietą.

IMG_7461

Be dovanų neliko nė viena komanda. Daugų Vlado Mirono gimnazija dalyvius apdovanojo diplomais, padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis – medaliais su renginio bei gimnazijos atributika. Nuotaika buvo puiki. Visi buvo kupini ryžto ir kitais metais dalyvauti šiame renginyje.
Mūsų gimnazija draugauja su mokyklomis ne tik savo rajone, bet ir respublikoje. Draugystė tarp mokinių – tai bendros veiklos, kuriose stiprėjame, įgyjame naujų žinių ir patirčių, dalijamės tuo, kuo patys turtingi.
Stakliškių gimnazijos informacija

Taip pat skaitykite