Stakliškėse praėjo tradicinis 3×3 P. Kundroto vardo krepšinio turnyras

Rugsėjo 3 d. Stakliškėse vietinio sporto klubo iniciatyva buvo organizuotas jau tapęs tradiciniu P. Kundroto vardo 3×3 krepšinio turnyras. Turnyre dalyvavo 17 komandų iš Aukštadvario,Butrimonių, Jiezno, Užuguosčio, Vyšniunų, Stakliškių ir Prienų, kurios buvo suskirstytos pagal 3 amžiaus grupes (suaugusiųjų, jaunimo ir vaikų). Suaugusiųjų grupėje ( 7 komandos) nugalėjo “Draugelių” trejetas iš Stakliškių, antrą ir trečią vietas taip pat užėmė šeimininkai – “Draugų” ir “Kubų” komandos. Jaunimo grupėje (7 komandos ) triumfavo trijulė iš Prienų (Futbolistai), antri liko “Dyzelinai” iš Aukštadvario, o trečia vieta atiteko “Vyšniūkams” iš Vyšniūnų. Vaikų grupėje (3 komandos) nugalėjo LRR komanda iš Vyšniūnų, “Stakliškėnai” buvo antri, “Nord Star” – treti. Nerijus Česna laimėjo tritaškių konkursą, o baudas geriausiai metė Simas Žičkus. Pasak Stakliškių sporto klubo vadovo Rimo Katukevičiaus, turnyras, kuri padėjo organizuoti seniūnija ir kultūros ir laisvalaikio centras, o mecenatu buvo Seimo narys Juozas Palionis, praėjo gerai. Kaip visada turnyrą globojo ir P. Kundroto vaikai – dukra Juratė Studinskienė ir sūnus Kastytis Kundrotas.