Stakliškėse duris atvėrė grožio studija „Renata“ 

IMG_2278

Vidmantas Venclovas

kvitrina.com

Vasario 4 d. Stakliškėse duris atvėrė grožio studija „Renata“. Į atidarymo ceremoniją susirinko nemažas būrys moterų ir vienas kitas vyras. Jaukiose patalpose, kurios pritaikytos kirpimo, nagų tvarkymo ir kitoms grožio procedūroms atlikti, svečių laukė po įspūdingas tortas, įvairūs užkandžiai ir šampanas (taip pat ir nealkoholinis).

Po simbolinės juostos kirpimo studijos šeimininkė Renata Ražaitienė pasidalino mintimis, kaip jai gimė idėja mokytis šio amato ir kiek laiko užėmė patalpų paieška. Stakliškių seniūnijos seniūnė Nijolė Ivanovienė pasakė, jog studijos atidarymas – labai svarbus įvykis, nes tokių paslaugų miestelyje niekas nesiūlė  ir gyventojams net apsikirpti reikėdavo vykti į kitas vietoves. Renata Ražaitienė teigė, jog laikui bėgant studijoje dirbs daugiau specialistų, o dabar darbuosis ji pati. 

Man patinka šis amatas, todėl nutariau pasimokyti ir įgyti plataus profilio kirpėjos specialybę. Manau, būsiu naudinga savo miestelio gyventojams. O pati idėja užgimė senai. Esu nuo Aukštadvario, bet ištekėjau už stakliškiečio ir pamilau šį kraštą. Pačiai reikėdavo ieškoti, kur nuvykti pasigražinti, buvo baisiai nepatogu. Pamaniau, jog galiu būti naudinga Stakliškių seniūnijos gyventojams. Esu pasiruošusi teikti paslaugas“, – pasakojo Renata. 

Smagu, kad miestelyje atsiranda žmonių, kurie ryžtasi kurti verslą ir teikti paslaugas vietiniams gyventojams. Vieta patogi. Šalia – Kultūros ir laisvalaikio centras, mokykla, o ir miestelio centras už poros žingsnių. Iš atėjusių pasveikinti pokalbių galima teigti, jog darbo Renata ir kiti specialistai tikrai turės, o gyventojams nereikės vykti svetur už dešimties ar daugiau kilometrų.  

Taip pat skaitykite