Stakliškes renkasi vis daugiau verslų. Atėjo laikas ir krautuvėlei „Ateities rojus“ 

Vidmantas Venclovas

Stakliškės yra unikalus miestelis, kuriame yra bažnyčia, gimnazija, gamykla, maisto parduotuvės ir nemažai įvairių verslų, kurie teikia skirtingas paslaugas. Vasario mėnesį čia duris atidarė grožio salonas „Renata“, liepą – prekybos tinklo „Aibė“ parduotuvė. O spalio 21 d. šalia grožio salono „Renata“ pradėjo veikti gėlių ir suvenyrų krautuvėlė „Ateities rojus“. 

Į jos atidarymą atvyko stakliškiečiai, svečiai iš Butrimonių (nes krautuvėlės savininkai Kristina ir Vidmantas – butrimoniškiai), Stakliškių parapijos klebonas Laurynas Visockas, seniūnė Nijolė Ivanovienė ir Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Krautuvėlės savininkai ir meras simboliškai perkirpo veiklos pradžios juostelę, o klebonas pašventino patalpas, kartu ir susirinkusius. 

Vidmantas pristatė savo su žmona Kristina šeimos verslą, atskleidė teigiamus ir net galimus neigiamus veiklos momentus. Visgi, teigiamų dalykų buvo atskleista žymiai daugiau. „Esame šeimos verslas ir todėl stengiamės viską daryti gerai ir žmonių labui. Visada pasiruošę padėti priimti geriausią sprendimą, kad pirkėjai liktų patenkinti“, – mintimis dalijosi Vidmantas. 

Iš tiesų, krautuvėlėje pirkėjai ras ne tik gėles, bet ir įvairių suvenyrų, prekių vaikams ir net kaimiškų sūrių. Taip pat galės paragauti gardžios kavos. 

Meras Alvydas Vaicekauskas ir seniūnė Nijolė Ivanovienė pasidžiaugė, jog Stakliškes suranda vis daugiau smulkaus verslo atstovų, ir palinkėjo sėkmingos veiklos. 

Taip pat skaitykite