Sprunkantį nuo pareigūnų automobilį sustabdė tik šūvis į padangą

 

kvitrina.com

Vasario 13 d., apie 19 val., Prienų PK patrulis pastebėjo įtartinai po Veiverius važinėjantį automobilį „Mazda 323“ ir nutarė sustabdyti patikrinimui. Automobilis ne tik nesustojo, bet padidinęs greitį nuvažiavo link Skriaudžių kaimo. Prienų PK patrulis puolė jį persekioti.

Kaip vėliau paaiškėjo, nuo policijos bandė sprukti trys Prienų rajono gyventojai. Automobilis „Mazda 323“ dideliu greičiu (apie 130 km/val.) pervažiavo Skriaudžių kaimą, pavojingai kirto automagistralę „Via Baltica“. Pareigūnai supratę, jog bėgliai nusukę nuo pagrindinio kelio gali pasislėpti miške, panaudojo tarnybinį ginklą – du kartus šovė į viršų, trečiu šūviu pataikė į galinio rato padangą. Automobilis „Mazda“ prarado stabilumą ir sustojo įvažiavęs į pakelės krūmus.

Tiesa, sustojus automobiliui vienas keleivis pabėgo, kiti 22 ir 29 metų bėgliai nenorėjo savo noru išlipti iš automobilio. Buvo panaudoti koviniai veiksmai.

Paaiškėjo, jog automobilį vairavo 22 metų vyras, iš kurio jau buvo atimtos teisės už vairavimą neblaiviam. Šį kartą matuoklis parodė 1,67 promilės girtumo.

Gaudynės tęsėsi 17 km ir baigėsi Liepabūdžio kaimo miške.

 

 

 

Taip pat skaitykite