Spaudžiant šaltukui Prienai įžiebė gyventojų užaugintą kalėdinę eglutę

IMGP6620

kvitrina.com

Gruodžio 17 d. centrinė Prienų miesto aikštė virto tikru Kalėdų Senelio miesteliu. Aikštę papuošė gyventojų užauginta gražuolė eglė ir karuselių kampelis, kuris suteikė šventei kalėdiškumo. Kaip jau tapo įprasta, maltiečiai prekiavo sriuba ir rinko paramą vienišiems senoliams, o aplink jų palapinę visą renginį buvo daug žmonių, norinčių pasišildyti karšta sriuba ir padėti senoliams. Prekybininkai taip pat padėjo sukurti šventinę nuotaiką.

Scenoje pasirodę vaikų kolektyvai išjudino susirinkusius ir kartu laukė atvykstančio Kalėdų Senelio, kuris pasinaudojo šiuolaikiniu transportu – kalėdiniu elektromobiliu. 

Nešdamas didžiulį dovanų maišą Kalėdų Senelis pasveikino susirinkusius su artėjančiomis šventėmis ir kartu su Prienų rajono savivaldybės meru įžiebė gražuolę eglę. 

Dovana iškeliavo ir eglutę padovanojusiems gyventojams. O lyg vyšnaitę ant torto šventės pabaigoje susirinkusieji išvydo Violetos ir Viliaus Tarasovų koncertą, kurį pristatė, kartu atlikdami dainą, Prienų KLC grupė „Aksomas“.

Mažuosius  šventės dalyvius taip pat džiugino didžiuliai meškiukas ir tigriukas. 

Taip pat skaitykite