Socialinė Prienų „TonyBet“ komandos akcija

IMGP5264Balandžio 29 d. Prienų „TonyBet“ komanda apsilankė „Revuonos“ pagrindinės mokyklos specialiajame skyriuje ir įteikė vaikams nešiojamąjį kompiuterį.

Pasak komandos vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, idėja padovanoti skyriui kompiuterį gimė po apsilankymo mokykloje kartu su komandos rėmėju Antanu Guoga.

„Pamačiau savo akimis šio skyriaus vaikučius ir suvirpėjo širdis“, – pasakojo Prienų komandos strategas, kuris taip pat bėgiojo šios mokyklos koridoriais.

Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė papasakojo krepšininkams apie specialiojo skyriaus veiklą ir kiek dėmesio reikia šio skyriaus vaikučiams. Mokyklos vadovė padėkojo komandai už dovaną ir įteikė vyr. treneriui puodelius su mokyklos logotipu.

IMGP5312

Skyriaus kolektyvas palinkėjo krepšininkams kuo mažiau traumų ir daugiau pergalių. Komanda pakvietė vaikučius kartu su mokytojais į sekmadienio krepšinio rungtynes.

IMGP5372Antroji susitikimo dalis persikėlė į krepšinio aikštelę, nes buvo būtina išbandyti padovanotus krepšinio kamuolius. Komandos krepšininkai kartu su skyriaus mokiniais demonstravo taiklumą, o nugalėjo, kaip visada, draugystė.

V. Šeškaus teigimu, retkarčiais būtina sustabdyti pašėlusį gyvenimo ritmą, tada atsivers ir kita gyvenimo pusė, kuriai taip pat reikia dėmesio ir šilumos.

Komandos akcijoje dalyvavo ir ekipos rėmėjas Žydrūnas Čerapas.

Taip pat skaitykite