Smagių mankštų žaidynės „Mankštiada“

Jau antrus metus Kunigiškių pagrindinė mokykla dalyvauja projekte „Sveikatiada“. Tai socialinė iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklose. Kiekvieną mėnesį „Sveikatiada“ kviečia įsitraukti į įvairias fizines, menines ir kitas veiklas.

Vasario mėnesį projektas „Sveikatiada“ pakvietė dalyvauti smagių mankštų žaidynėse „Mankštiada“, kuriose reikėjo mankštintis ir aktyviai praleisti visą šį mėnesį. Iniciatyvos tikslas – gerai, smagiai bei aktyviai pajudėti. Šia akcija buvo siūloma pertraukas paįvairinti bendrais aktyviais užsiėmimais.

Mankšta – tai šokiai, aktyvūs žaidimai, mėtymas į krepšį, sniego senio lipdymas ir t.t. Kiekvienas galėjo atrasti sau tinkančią bei patinkančią mankštą.

Mūsų mokykloje mankštų maratonas prasidėjo vasario 13 d. ir tęsėsi iki vasario 24 d. Veiklos vyko per ketvirtą pertrauką. Kiekvieną dieną mokiniai ir mokytojai rinkosi sporto salėje, kur vis kita klasė vedė aktyvią pertrauką. Veiklų buvo įvairių: mankštos su muzika, baudų mėtymo bei šokinėjimo per šokdynę varžybos.

Na, o „Mankštiados“ finalas įvyko vasario 24 d. Šią dieną visi smagiai ir aktyviai sušokome finalinį šokį.

Ir toliau dalyvausime projekto „Sveikatiada“ organizuojamose veiklose, ugdysime mokinių fizinį aktyvumą ir teigiamą nuostatą į sveiką gyvenseną. Juk sveikai gyventi yra smagu!

Daiva Alaveckienė,

Kunigiškių pagrindinės mokyklos „Sveikatiados“ ambasadorė

Taip pat skaitykite