„SkyCop“ komandinių veiksmų dėka LKL čempionatą pradėjo gražia pergale

IMGP9283

Rugsėjo 23 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai pirmosiose 2018/2019 metų LKL sezono rungtynėse po gražios, pilnos dramatinių veiksmų kovos įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ 15 taškų skirtumu – 93:78 (25:23, 21:13, 21:18, 26:24).

Po sunkios pradžios aikštelės šeimininkai antrojo kėlinio antroje pusėje paėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau nebeišleido jos iki rungtynių pabaigos. Virginijus Šeškus panaudojo 10 žaidėjų, iš kurių net 6 pelnė dviženkles taškų sumas. Prienų komanda įmetė 13 tritaškių ir 23 dvitaškius. Tolimais metimais pasižymėjo 6 žaidėjai, o daugiausiai tritaškių pataikė Martynas Gecevičius (5/8). Mik’eas Bruesewitzas pelnė 16 taškų, 15 pridėjo Martynas Gecevičius, po 11 taškų į varžovų krepšį įmetė Ovidijus Varanauskas, Mindaugas Lukauskis ir Kšištofas Lavrinovičius, 10 – Darjušas Lavrinovičius.

LKL  „SkyCop“ – „Lietkabelis“  93:78 (25:23, 21:13, 21:18, 26:24)

Broliai prieš rungtynes sakė, jog su „Lietkabeliu“ žais su dviguba energija ir būtinai laimės.
Ką gi, jų noras išsipildė.

Pirmoji rungtynių pusė

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai (2:6) ir aikštelės šeimininkams reikėjo paprakaituoti, kad sustyguotų savo žaidimą. Pirmuosius taškus „SkyCop“ komandai pelnė Mike’as Bruesewitzas, vėliau dvitaškį pataikė Darjušas Lavrinovičius (4:6).

„Lietkabelis“ žaidė agresyviai ir įgijo 7 taškų persvarą (4:11). Bet tada galingai spurtavo aikštelės šeimininkai. Ovidijus Varnauskas pelnė du taškus ir uždirbo baudos metimą (7:11). Mike’as Bruesewitzas įsūdė tritaškį, Ovidijus Varanauskas pridėjo du taškus, o Martynas Gecevičius pataikė pirmąjį savo tritaškį, ir „SkyCop“ išsiveržė į priekį (15:11). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. komandas skyrė tik vienas taškas (15:14). Per likusį pirmojo kėlinio laiką vyko permaininga kova – pirmavo tai viena, tai kita komanda. Visgi  Martynas Gecevičius paskutinėmis kėlinio sekundėmis pataikė tolimą metimą ir „SkyCop“ po pirmojo kėlinio turėjo dviejų taškų pranašumą (25:23).

Pirmoje antrojo kėlinio pusėje pasikartojo pirmojo kėlinio pabaigos scenarijus. Kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus (32:32). Bet antroje kėlinio pusėje prabilusi  „SkyCop“ tolimoji artilerija leido Prienų komandai po dviejų kėlinių įgyti 10 taškų persvarą (46:36).

Antroji rungtynių pusė

Po didžiosios pertraukos aikštelė įkaito lyg prasidėjus vulkano išsiveržimui. Tiesa, aikštelės šeimininkai išlaikydavo iniciatyvą savo rankose, bet „Lietkabelis“ kabinosi už kiekvienos galimybės perlaužti rungtynių eigą. Visgi, įsivažiavę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai buvo šiek tiek agresyvesni ir kėlinio eigoje net buvo įgiję 15 taškų pranašumą (56:41), o po trijų kėlinių išlaikė 13 taškų persvarą (67:54).

Ketvirtasis kėlinys buvo pilnas netikėtumų. Pradžioje „SkyCop“ padidino skirtumą iki 18 taškų (72:54). Ir nors aikštelės šeimininkų pranašumas ilgą laiką buvo gana saugus, bet „Lietkabelis“ galingai spurtavo ir iš Prienų komandos persvaros teliko 8 taškai (81:73).

Virginijus Šeškus sureagavo iškart ir paėmė minutės pertraukėlę. Po jos „SkyCop“ pranašumas padidėjo iki 12 taškų (85:73). Tada minutės pertraukėlę suskubo paimti „Lietkabelio“ strategas Gintaras Kadžiulis. Panevėžio komanda vėl priartėjo iki 8 taškų (86:78). Simboliška, jog likus iki rungtynių pabaigos apie minutei Martynas Gecevičius, pataikęs tritaškį, realiai padėjo tašką rungtynėse (89:78). Tiesa, nekreipdama į tai dėmesio, „SkyCop“ komanda nemažino apsukų ir laimėjo rungtynes 15 taškų skirtumu (93:78).