Skatina mus elgtis taip pat – viską daryti kruopščiai, atidžiai ir tiksliai taip kaip reikia

Naglio Šulija horoskopas savaitei 2023 09 18 – 24 d. d.

Saulė keliauja pareigingu bei tvarkingu Mergelės ženklu ir skatina mus elgtis taip pat – viską daryti kruopščiai, atidžiai ir tiksliai taip kaip reikia. Šeštadienį, 09 val. 51 min. Saulės disko centras kirs rudens lygiadienio tašką ir kartu pereis į Svarstyklių ženklą. Kitaip tariant, savaitgalį diena susilygins su naktimi, o netrukus prasidės tamsusis pusmetis, tai yra laikas, kai nakties trukmė yra didesnė negu dienos.
Mėnulis savaitės pradžioje dar tik pradės pilnėti ir pilnės visą savaitę. Pilnėdamas nakties Šviesulys skatins imtis visų svarbių mums asmeninių darbų, reikalų ir būti iniciatyviems visose srityse, kurios mums svarbios.
Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus irgi nesnaus: vis sparčiau judės Mergelės ženklu, tad bus labai veiklus, darbštus, tikslus ir visokiausiais būdais skatins dalykinę veiklą. Žinoma, klestės ir kitos Merkurijaus globojamos sritys – visa informacinė veikla, taip pat judėjimas, transportas. Gražuolė Venera keliauja Liūto ženklu, iš tiesų yra ryški, stipri, linkusi pasielgti taip, kad ją iš tolo matytų ir apie ją kalbėtų. Venera skatins ryškius stiprius jausmus, taip pat kūrybą ir padės mums pasimėgauti visais gyvenimo malonumais.

Marsas kol kas Svarstyklėse, yra veiklus ir narsus kaip tremtinys svetimoje šalyje, todėl mūšio lauke didelių stebuklų tikriausiai nebus. Kita vertus, Marsas Svarstyklių ženkle ilgai galvojęs gali rasti vietą, tašką, kurį paveikus griūva ištisa pasipriešinimo arba gynybos sistema. Šiaip ar taip, stebėti Marso veiklą bus ir įdomu, ir svarbu.
Avinas. Darbai ir džiaugsmai. Šią savaitę gali būti daug nelabai didelių, tačiau gana svarbių darbų, kurių negalima atidėlioti, ir kurių imtis reikės neatidėliojant ir pareigingai. Palankus laikas rūpintis sveikatos reikalais. Tikėtina, kad nestigs ir smagių, malonių pramogų bei kūrybos.
Jautis. Linksmai. Puikus metas – tikrai nestigs progų smagiai pasilinksminti, sėkmė lydės ir tuos, kurių veikla susijusi su pramogomis ir kūryba. Namie – kita kūryba, čia seksis daryti taip, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Taip pat tęsiasi palankus laikas energingai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.
Dvyniai. Tvarka bus. Nemažai laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai – čia nuveikti pavyks išties nemažai ir tvarkos netrukus bus gerokai daugiau. Atrodo, bus ir pramogų, greičiausiai tokių, kurios verčia smagiai pajudėti. Smagių akimirkų suteiks bendravimas su artimais draugais.
Vėžys. Daug visko. Atrodo, ši savaitė atneš daug judėjimo ir daug bendravimo – daugiausia dalykinio, tačiau draugai irgi neliks pamiršti. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Tęsiasi palankus laikas svarbiems, valios ir jėgų reikalaujantiems darbams namie. Tikėtina ir finansinė sėkmė.
Liūtas. Grožis. Dabar norėsis ne dirbti, norėsis mėgautis gyvenimo malonumais, jausmais, pramogomis ir panašiais dalykais, dažnai tai ir pavyks. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su gražių dalykų ir pramogų kūrimu. Atrodo, bus ir nemažai piniginių reikalų, kurie atneš apčiuopiamos naudos. Patiks judėti greitai.
Mergelė. Kūrybiškai. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Puikiai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija bei veikla, kai reikia kažką labai tiksliai ir kruopščiai daryti rankomis. Apčiuopiamos naudos atneš greiti, energingi veiksmai finansų srityje.
Svarstyklės. Tiesiai prie tikslo. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (iš tiesų dabar puikiai seksis sportuojantiems) ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, daug nesidairant. Žinoma, labai gerai seksis tiems, kurie veiklos imasi arba ją prižiūri patys, asmeniškai.
Skorpionas. Bendraminčiai. Šią savaitę bus nemažai kolektyvinės veiklos – atsiras svarių priežasčių susitikti su artimais draugais, imtis bendros veiklos, kuri žada būti dar ir labai smagi, linksma. Taip pat dabar yra geras laikas kartu su kolegomis darbe aptarti ateitį, būsimus darbus, bendrus projektus ir net kai ko imtis tiesiog dabar.
Šaulys. Darbai. Tikėtina, kad dabar bus nemažai darbų darbe, profesijos srityje. Vyraus nedideli, tačiau gana svarbūs darbai, kuriuos reikės atlikti greitai ir tiksliai. Beje, dažniausiai tai ir pavyks. Tęsiasi palankus laikas smagiai rudens kelionei – pailsėti pavyktų kuo puikiausiai.
Ožiaragis. Į tikslą. Gali būti, kad svarbių darbų bus darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai, ryžtingai, bet tai ir pavyks, todėl galutinis rezultatas žada būti įspūdingas. Taip pat tęsiasi palankus laikas kelionei – pirmiausia dalykinei, bet pailsėti irgi pavyktų kuo puikiausiai.
Vandenis. Pasimėgaujant. Gana rami savaitė – darbe vyraus įprasti darbai, įprasta veikla, namie – įprasta tvarka, į kurią vargu ar kas kėsinsis. Neblogas metas palaikyti, puoselėti ryšius, su žmonėmis ar žmogumi, kuris iš tikrųjų jums svarbus, palankus laikas ir kelionei, pirmiausia sportinio stiliaus.
Žuvys. Kodėl gi ne? Dabar daug kas priklausys nuo išorės – nuo išorinių aplinkybių arba kitų asmenų (arba asmens) valios bei veiklos. Ta ana pusė stengsis dominuoti ir įtraukti, kita vertus, tai gali būti ir įdomu, ir naudinga, tad kodėl gi ne? Puikus laikas rūpintis sveikatos, ypač sveikatingumo reikalais.

Taip pat skaitykite