Skaitytojai jau gali pasinaudoti knygų ir kitų leidinių išdavimo į namus paslauga

0001_konkursas_1585738505-d66cb422a6d934b89132cc68491461bb

kvitrina.com

Jau beveik du mėnesius daugelis negalėjo pasiimti knygų iš bibliotekų namo ir pasimėgauti jų skaitymu. Šį kartą aplankiau Birštono viešąją biblioteką, nes taip vadinamas skaitymo alkis nugalėjo baimes. Prie durų kabantis raštas su nuoroda, kaip pasiimti knygas, labai nudžiugino. Juk saugoma mūsų, skaitytojų, sveikata! Nurodytu telefonu užsisakiau norimų autorių knygas ir atvykusi tik prie durų atsiėmiau supakuotą lauknešėlį. Džiugu, kad buvo paaiškinta, kur palikti perskaitytas knygas. Tik po 72 valandų laikymo atskiroje vietoje jas galės išduoti kitam skaitytojui, t. y. jos bus karantinuojamos saugioje aplinkoje.

marcinkevičius

Pasidomėjau, kaip Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka pradėjo darbą su skaitytojais.

Biblioteka teikia tik knygų išdavimo į namus paslaugą. Beje, čia tik keli lankytojai gali patekti į biblioteką ir būti viduje tik su veido kaukėmis, papildomai rekomenduojama mūvėti pirštines, ne daugiau kaip 15 min., o esant viduje kaukę nusiimti griežtai draudžiama.

Tačiau pati saugiausia ir patikimiausia priemonė, tai pirmiausia užsisakyti knygas, gauti patvirtinimą, kad jos paruoštos, ir tik tada eiti į biblioteką.

Tad, manau, saugodamiesi ir saugodami kitų sveikatą, bibliotekų darbuotojai tikisi lankytojų supratingumo ir atsakingumo. Apie bibliotekų darbo laiką ir kaip užsisakyti norimus leidinius ar knygas informaciją galima rasti Birštono ir Prienų Justino Marcinkevičiaus viešųjų bibliotekų puslapiuose, arba visa informacija bus prie įėjimų į bibliotekas.

Taip pat skaitykite