Šiauliuose – Mindaugo Barausko sidabras ir Prienų „Dvidešimtuko” pergalės

Auksine_Strele_2016_prizininkai

kvitrina.com

Lapkričio 26 d. Šiauliuose, prekybos ir pramogų centre „Tilžė”, vyko tradicinis smiginio turnyras „Auksinė strėlė 2016”.

Šiose varžybose dalyvavo ir keturi Prienų „Dvidešimtuko” klubo nariai: Mindaugas Barauskas, Giedrius Labanauskas, Dalius Židavičius ir Stasys Bendinskas.

Pirmieji į kovą stojo komandinių varžybų dalyviai. Prienų „Dvidešimtuko” vyrai daug kam netikėtai įveikė Vilniaus „Legiono” komandą (9:7). 4 taškus į komandos krepšelį įdėjo Mindaugas Barauskas, 3 – Giedrius Labanauskas, 2 – Dalius Židavičius.

Dar viena pergalė prieniškiams buvo įskaityta prieš Jonavos „Strėlės” komandą (be žaidimo).

Vyrų vienetų varžybose dalyvavo visi keturi Prienų „Dvidešimtuko” nariai. Tiesa, ne visiems sekėsi vienodai. Štai, Stasys Bendinskas 3 pogrupyje neiškovojo nei vienos pergalės ir tarp 32 geriausiųjų nepateko. Šiame pogrupyje varžėsi ir Mindaugas Barauskas, kuris iškovojo visas pergales, pogrupyje buvo pirmas ir pratęsė kovą dėl nugalėtojo vardo.

Gerai savo pogrupiuose pasirodė Dalius Židavičius (2 pergalės) ir Giedrius Labanauskas (2 pergalės), kurie iškovojo antrąsias vietas ir pateko tarp 32 geriausiųjų.

Giedrius jau pirmajame susitikime pralaimėjo Jurijui Stekolnikovui (1:4), o Dalius – Laurisui Karavics (1:4) ir baigė pasirodymus.

Mindaugas Barauskas nužingsniavo iki finalo. Jis 4:1 įveikė latvį Janisą Kalninšą, 4:1 – Donatą Matijošką, 4:3 – Ugnių Jankūną, 4:1 – Sigitą Kvajauską ir finale susitiko su geriausiuoju Lietuvos smiginio meistru Darium Labanausku. Deja, rimčiau pasipriešinti reitingo lyderiui nepavyko. Pralaimėta 0:5, bet iškovota garbinga antroji vieta. M. Barauskas yra trečias Lietuvos reitingo lentelėje (410 taškų) ir trečias Baltijos reitingo lentelėje (293).

Abiejuose reitinguose antrąją poziciją užimantis Arūnas Čiplys M. Barauską lenkia 19 (Lietuvos reitingas) ir 2 (Baltijos reitingas) taškais.

Klubų reitinge Prienų „Dvidešimtukas” tarp 11 komandų yra 8 (481 taškas).

Primename, jog Mindaugas Barauskas yra Lietuvos smiginio rinktinės narys.

Taip pat skaitykite