Šiais metais jau dvyliktą kartą rengiamas tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ atvyksta į Birštoną!

BirstonasFestivalis “Tai – aš” nuo 2003 m. iš metų į metų yra organizauojamas Kultūros ir švietimo centro “Vilniaus Mokytojų namai”. Šis festivalis yra vienintelis visoje Rytų Europoje pritraukiantis tarptautinių dainuojamosios poezijos atlikėjų bei klausytojų. Tačiau, nepaisaint to, atlikėjai dainas atlieka savo gimtąja kalba. Tokiu būdu yra pristatomas ne tik šalies atlikėjas, bet ir jo savita kultūra bei kalba  – tai kas išskiria jį iš kitų. Tačiau kiekvieno atlikėjo unikalumas ir išskirtinumas kartu ir įjungia jį į bendrą tarpkultūrinę visumą, kurioje atsiskleidžia ir tarsi kaip gėlė saulėje pražįsta daina. Šiais metais tarptautiniame festivalyje “Tai – aš” dalyvaus atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Baltarusijos, Prancūzijos, Estijos bei Fererų salų.

Spalio 21 – 26 dienomis muzika gaus, gitaros brazdės ir stiprūs balsai dainas trauks ne tik visoje Lietuvoje. Taip pat koncertai vykst ir Lietuvos kaimyninėse valstybėse Latvijoje bei Lenkijoje. O geriausia žinia ta, jog spalio 22 d. 19 val. muzika aidės BIRŠTONO KURHAUZE (B. Sruogos g. 2,). Koncerte dalyvaus VIDAS PETKEVIČIUS, ANDRIUS ZALIESKA-ZALA, AKVILĖ VERVEČKAITĖ, ŽIVILĖ MIEŽYTĖ ir ANDRIUS VAICENAVIČIUS, ARNIS MILTINŠ (Latvija), PAUL DIRMEIKIS ir JEAN BAPTISTE HENRY (Prancūzija). Atlikėjai garantuoja gerą nuotaiką, milžinišką energijos pliūpsnį bei užburiančią muziką!

 

Pranešimą parengė Agnė Vaitekėnaitė

 

Taip pat skaitykite