Sezonui besiruošiančios „Nemuno“ komandos lygiosios 

Ignas Mineikis

Kovo 2 d. Prienų futbolo stadione buvo sužaistos draugiškos rungtynės. „Nemuno“ komanda priėmė svečius iš Jonavos. Nors Prienų komandos dalyvavimas LFF II lygos čempionate vis dar neaiškus (licencija gauta) dėl LFF savo pačių nuostatų nesilaikymo, klubo vadovai įsitikinę, jog sprendimai bus priimti teigiami ir komanda dalyvaus II lygos čempionate. „Situacija šiek tiek komplikuota, bet mes tęsiame pasiruošimą sezonui. Šiandien mūsų varžovai – Jonavos komanda, kurios planuose patekimas į I lygą“, – mintimis dalijasi klubo direktorius Kęstutis Deltuva.

Galima drąsiai teigti, jog rungtynės pavyko, nors įvarčių nebuvo pelnyta. Abi komandos turėjo gerų progų nuginkluoti varžovų vartininkus, bet tam trukdė arba vartų sargai, arba vartų skersiniai.  Stebėti prieniškių žaidimą buvo įdomu. Turėdama gynyboje ir puolime po patyrusį žaidėją, komanda laikėsi savo planų ir gynyboje, ir puolime. Žaidėjai varžovams iš Jonavos užkūrė tikrą kovą. Tiesa, antrajame kėlinyje „Nemuno“ komandoje buvo atlikta nemažai pakeitimų – vieni taktiniai, kiti dėl žaidėjų patirtų traumų.
Tai jau trečiosios draugiškos komandos rungtynės. Per tą laiką pasiekta pergalė, iškovotos lygiosios ir patirtas vienas pralaimėjimas.

Taip pat skaitykite