Sezono pradžia. „Vytautas“ vis dar nesuranda savo žaidimo

IGP1723

Karolis Urba

Prasidėjo LKL čempionatas. Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda sužaidė 4 rungtynes.

Čempionato startas buvo daug žadantis – varžovų aikštelėje nugalėtas Klaipėdos „Neptūnas“. Bet jau kitose rungtynėse Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 3 kėlinius vargo su Alytaus „Dzūkija“ ir tik ketvirtajame sugebėjo užtikrinti pergalę – prabilo tolimoji artilerija. Deja, išvyka į Kėdainius parodė, kad potencialūs komandos lyderiai Tomas Delininkaitis ir Vytenis Čižauskas nepasiruošę sunkiais momentais imtis iniciatyvos ir nulemti rungtynių eigą. Komandos centrai Artūras Valeika ir Mindaugas Kupšas prastai kovoja dėl atšokusių kamuolių ir sunkiai stabdo varžovų oponentus.

Žaidime trūksta azarto. Tiesa, reikia pagirti jaunąjį Regimantą Miniotą, kuris žaidžia drąsiai ir stengiasi kovoti dėl kiekvieno kamuolio. Aišku, ir jam neretai koją pakiša žaidimo LKL praktikos stoka, bet vaikinas drąsiai eina į kovą.

Martynas Linkevičius ir Vytenis Lipkevičius įeina į aikštelę nusiteikę kovai, bet ir jiems trūksta stabilumo. Norėtųsi, kad daugiau iniciatyvos rodytų Tomas Dimša. Stabiliausiai atrodo Saulius Kulvietis ir Paulius Ivanauskas.

Tiesa, Pauliui trūksta pasitikėjimo savo jėgomis atakuojant krepšį, bet rezultatyvius perdavimus jis dalina stropiai.

Domantas Šeškus gauna mažai žaidybinio laiko, bet ir jam trūksta stabilumo.

Komanda galutinai sukomplektuota, bet jai reikia lyderio aikštelėje, kuris ne tik pats būtų aktyvus, bet ir užvestų komandos draugus.

Rytoj „Vytauto“ laukia akistata su „Lietuvos rytu“. Rungtynės parodys, ar žaidėjai padarė išvadas po dviejų iš eilės prastai sužaistų rungtynių.

 

Taip pat skaitykite