Sezonas, kuris vertas, kad apie jį kalbėtų daug ir pozityviai

lkf_taurePrienų „TonyBet“ komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus dar prieš LKL mažojo finalo rungtynes yra sakęs, jog 2013/2014 metų sezonas komandai pavyko ir vertinamas tik teigiamai. Pasak jo, mažojo finalo rezultatas šiam vertinimui jokios įtakos neturės. Žinomas krepšinio specialistas ir treneris Šarūnas Sakalauskas, duodamas interviu, iš visų LKL komandų išskyrė „Žalgirį“, „Neptūną“ ir Prienus. Pasak jo, šios komandos turi komplektavimo ir pasiruošimo sistemas, kurios duoda rezultatus. Ir tai tiesa. Prienų komandos startai LKL verti dėmesio ir padėkos tiems žmonėms, kurie sukūrė šį precedentą ir parodė, jog Lietuvoje yra krepšininkų, mokančių žaisti krepšinį, nors elitinių klubų vadybininkai tų žaidėjų savo sistemose nematė, yra ir rėmėjų, kurie tiki mažo miestelio komandos galimybėmis.
Birželio 11 d. Vilniuje buvo sužaistos trečiosios LKL mažojo finalo iki trijų pergalių serijos rungtynės. Vilniečiai užtikrintai laimėjo jas, o kartu ir visą seriją 3:0. Gerai žinoma, jog Prienų komanda finalinio ketverto kovas pradėjo su dideliais nuostoliais, o paskutiniosiose serijos rungtynėse jai negalėjo padėti ne tik Gintaras Kadžiulis, Arvydas Šikšnius, bet ir Laimonas Kisielius.
Primename, jog iš trijų serijos rungtynių tik vieneriose Prienuose V. Šeškaus komandai pavyko sukurti intrigą, kitose „Lietuvos ryto“ pranašumas buvo akivaizdus. Tiesa, reikia pasakyti, jog pirmosiose ir antrosiose rungtynėse Prienų krepšininkai sėkmingai pradėdavo mačą ir iškart sukeldavo sumaištį varžovų gretose.
Primename, jog prieniškiams ilgokai prireikė laukti šios serijos, ir komanda dvi savaites kartu nesitreniravo.
Vertindami šį sezoną, turime nepamiršti, jog prieniškiai antrus metus iš eilės iškovojo LKF taurę ir ant menčių paguldė LKL čempioną ir bronzos laimėtoją. BBL čempionate iškovotas sidabras. Sėkme reikėtų vadinti ir patekimą į LKL finalinį ketvertą. Pusfinalio serijoje su „Neptūnu“ komandai pritrūko tik nedidelės sėkmės.
Šiame sezone su komanda, kaip jau tapo įprasta, buvo daug rėmėjų. Pagrindinis jų – Antanas Guoga – buvo stabilumo garantas, „Royal SPA Residence“ užtikrino žaidėjų užnugarį, Prienų rajono savivaldybės Taryba parodė pozityvų požiūrį į krepšinį, o kiti šimtai rėmėjų lydėjo krepšininkus kasdieniame sunkiame ir alinančiame darbe.
V. Šeškus, vertindamas komandos pasirodymą, pirmiausiai ačiū pasakė būtent rėmėjams.

Karolis Urba

Taip pat skaitykite