Sezonas baigtas. Prienų „CBet“ krepšininkai po dramatiškos kovos turėjo pripažinti „Juventus“ pranašumą

Antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse komandai dėl ligos nepadėjo Emmanuel Lecomte.
Mantas Šernius prieš rungtynes pasakė: „E. Lecomte susirgo po pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių Utenoje, todėl treniravomes ir ruošėmės šioms varžyboms be jo. Kaip visada, kovosime dėl pergalės, o kaip išeis, pamatysime“. Ir jis buvo teisus. Komanda kovojo dėl pergalės.

Likus iki rungtynių pabaigos apie 1,5 min. Prienų ir Utenos komandas skyrė tik 3 taškai (78:81). Deja, keletas klaidų puolime neleido „CBet“ perimti iniciatyvos ir „Juventus“ krepšininkai iškovojo pergalę (80:87) bei kartu ir kelialapį į pusfinalį.

Manto Šerniaus auklėtiniai nusipelnė sirgalių plojimų, nes kovojo dėl kiekvieno kamuolio. Ne viskas pasisekė, nepataikyta nemažai metimų iš patogių padėčių, bet niekas neatėmė jaunųjų žaidėjų noro kovoti dėl pergalės. Tai rodo statistika. Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai kontroliavo žaidimą ir keletą kartų turėjo 6-8 taškų pranašumą. Bet antroje pusėje pasireiškė per maža rotacija, krepšininkai pradėjo dažniau klysti. Mindaugas Sušinskas pelnė 17 taškų, Einaras Tubutis – 12, Simas Jarumbauskas – 11.  Taškus pelnė 8 „CBet“ komandos žaidėjai. Sezonas baigėsi. Komanda įvykdė prieš čempionatą iškeltus tikslus su kaupu.

„CBet“ – „Juventus“  80:87 (23:21, 20:22, 20:27, 17:17)

Dominykas Domarkas atidarė „CBet“ taškų kraitį (2:0). Mindaugas Sušinskas padidino persvarą (4:0). Deja, kėliniui įpusėjus rezultatas jau buvo lygus (6:6). Egidijaus Dimšos dvitaškis, Mindaugo Sušinsko ir Simo Jarumbausko tolimi metimai leido Prienų komandai įgyti 6 taškų pranašumą (14:8). Po reklaminės pertraukos Einaras Tubutis į komandos kraitį pridėjo dar du taškus (16:8). Deja, dvi nerezultatyvios „CBet“ atakos leido Utenos komandai sumažinti skirtumą iki vieno taško (18:17) ir privertė Mantą Šernių imti minutės pertraukėlę. Po jos Prienų komanda po Igno Sargiūno tritaškio įgijo 4 taškų pranašumą (21:17), bet po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik 2 taškai (23:21).

Antrojo kėlinio pradžioje Mindaugas Sušinskas ir Martynas Pacevičius padidino taškų skirtumą iki 6 taškų (30:24). Dabar jau „Juventus“ komandos trenerių štabas ima minutę. Visgi, Prienų krepšininkai ir kėliniui įpusėjus turėjo 7 taškų persvarą (37:30). Deja, išlaikyti pranašumo nepavyko ir svečiai iš Utenos sumažino skirtumą iki vieno taško (37:36). Aikštelės šeimininkai išnaudojo situaciją, kai varžovų žaidėjas gavo nesportinę pražangą, ir padidino skirtumą iki 4 taškų (40:36). Bet per paskutinę kėlinio minutę sėkmingiau sužaidė „Juventus“ krepšininkai ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (43:43).

Trečiajame kėlinyje nuo pat pirmųjų minučių iniciatyva perėjo į Utenos komandos rankas (43:48, 48:52), bet Manto Šerniaus auklėtiniai nesiruošė būti rungtynių stebėtojai ir likus iki trečiojo kėlinio pabaigos apie 4 min. išlygino rezultatą (56:56). Dar po minutės Ignas Sargiūnas padėjo įgyti komandai trijų taškų persvarą (61:58). Deja, paskutinės dvi kėlinio minutės buvo prastokos ir „Juventus“ komanda  įgijo 7 taškų pranašumą (63:70).

Ketvirtajame kėlinyje pavyko pristabdyti svečius ir netgi priartėti prie jų (78:81), bet perimti iniciatyvos nepavyko. „Juventus“ šventė pergalę (80:87).