Septyni „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai Plungėje bandė pagauti sėkmę, bet prastas taiklumas nubraukė visas pastangas

IMGP71911

Spalio 28 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė RKL „A“ diviziono išvykos rungtynes su Plungės „Olimpu“. Nors svečiai iš karto nurūko į priekį (0:7), aikštelės šeimininkai atsakė spurtu 18:2 ir po pirmojo kėlinio įgijo 9 taškų persvarą (18:9).  Prienų komandos pataikymas buvo tragiškas.
Antrajame kėlinyje užsivedę „Olimpo“ krepšininkai žingsnis po žingsnio didino pranašumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 16 taškų (42:26). Tiesa, antrojo kėlinio eigoje „Olimpas“ turėjo ir 18 taškų persvarą.
Trečiajame kėlinyje „Labas GAS-KKSC“ septintukas pradėjo rodyti atsigavimo ženklus ir sumažino skirtumą iki 7 taškų (46:39), bet po trijų kėlinių „Olimpo“ pranašumas siekė 10 taškų (53:43). Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų (53:49) ir, atrodė, gali įvykti persilaužimas, bet, deja, vėl pasikartojo pirmojo kėlinio juodasis scenarijus ir aikštelės šeimininkai vėl įgijo 18 taškų pranašumą (67:49), o galutinis rungtynių rezultatas 69:57. „Labas GAS-KKSC“ komanda patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Prienų komandoje dvigubą dublį atliko Osvaldas Mačernis (15 taškų, 15 atkovotų kamuolių). Nojus Lebskas pelnė 11 taškų, Kajus Okmanas – 9.