Seniūnijos šventė dūzgė Klebiškyje ir Šilavote

DSC_0855Birželio 28 d. Klebiškis laikinai tapo Šilavoto seniūnijos centru, nes būtent jame vyko seniūnijos vasaros šventė „Po vasaros dangum“.

Tiesa, krepšininkai varžėsi Šilavote. Krepšinio 3×3 turnyre dalyvavo keturios komandos, o nugalėtojais tapo „Široku“ komandos vyrai, vedami Manto Gūžio. Prizines vietas taip pat iškovojo „Šilo“ (kapitonas Žygimantas Blėda) ir „Žemaitkiemio“ (Eimantas Lapinskas) komandos. Prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir rėmėjų prizais.

Kaip tokioje šventėje be svarmens kilnojimo varžybų? Rungtis sulaukė nemažai dalyvių, o nugalėjo Vidas Radvilavičius.

Šventės organizatoriai nepamiršo ir užsiėmimų su vaikais, kuriems pasiūlė savo sugebėjimus parodyti ypatingu būdu – užrištomis akimis jie turėjo numušti puodynes. O tie, kurie manė, jog yra greiti, turėjo tai įrodyti bėgdami maišuose. Šiose rungtyse pralaimėjusiųjų nebuvo, nes visi buvo pavaišinti saldžiaisiais prizais.

Šventės talismanus – vėjo malūnėlius ir gerves – lankstė vaikai, o vaišių stalais pasirūpino seniūnijos bendruomenės.

Ir kokia gi šventė be linksmybių!

Susirinkusiesiems koncertavo Klebiškio vaikai (vadovės Lijana Sarnickienė ir Danguolė Žiobienė), Krokialaukio liaudiškos muzikos kapela „Mazgucis“ (vad. Romas Aleksandravičius), Prienų KLC solistas Vidmantas Miežinskas ir choreografinė grupė „HEY“ (vad. Ligita Gedminienė).

Šilavoto seniūnijos seniūnė Neringa Pikčilingienė pasidžiaugė, jog rėmėjų dėka buvo sukurta graži šventė seniūnijos gyventojams ir svečiams.

Vidmantas Venclovas

 

Taip pat skaitykite