Sena OK „Šilas“ gvardija vis dar turi parako. Vytautas Beliūnas – bronzos laimėtojas ilgojoje trasoje

242238369_1723865941147799_3403994133583520035_n

Rugsėjo 19 d. Subartonių kaime (Varėnos rajonas) vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas ilgojoje trasoje, kuriame dalyvavo ir OK „Šilas“ (Prienai) orientacininkai.
„Šilo“ atstovai varžėsi Elito, V23 ir kitų vyresniųjų grupių distancijose.

Elito grupėje kraštietis Vytautas Beliūnas iškovojo trečiąją vietą. „Šilo“ atstovas Rokas Lipnickas V23 grupėje užėmė pirmąją vietą. Daugumos distancijų rezultatai buvo panaikinti.

Deja, bet jaunesniųjų grupių varžybose OK „Šilas“ atstovų nebuvo.

Diena prieš tai vyko Lietuvos OS čempionatas estafetėse. OK „Šilas“ komandos ir vyrų, ir moterų elito grupėse užėmė penktąsias vietas. V35 grupėje vyrai užėmė 6-ąją vietą.

Vyrų elito grupės „Šilo“ komanda – Rokas Lipnickas, Mantas Martinkus, Vytautas Beliūnas – po pirmojo etapo „Šilo“ atstovai buvo ketvirti, po antrojo – penkti. Ir nors trečiajame etape Vytautas Beliūnas parodė antrą laiką, komanda išliko penkta.

Moterų „Šilo“ komanda (Indrė Beliūnė, Akvilė Bartkevičiūtė, Milda Žigilėjienė) taip pat po pirmojo etapo buvo ketvirta, po antrojo – penkta ir finiše merginos buvo penktos.

V35 grupėje startavusi „Šilo“ komanda (Andrius Valatka, Rimvydas Arlauskas, Andrius Jasiūnas) po pirmojo etapo buvo trečia, bet neišlaikė tempo ir finišavo šešta.