Sekmadienis? Sėdėk namie ir Dievą mylėk

1001048sMūsų rajono savivaldybė pasirūpino, kad Medžionių krašte liautųsi bent jau vietinė migracija, jei negalima sulaikyti žmonių nuo lėkimo į užsienį.

Padaryta viskas labai paprastai. Nuo balandžio 1-osios (ir tai ne pokštas!) į Medžionis savaitgaliais nebevažiuos joks autobusas.

Žinoma, tai, kad šeštadienį ir sekmadienį čia jų važinėjo per daug ir be reikalo, negerai, bet kad neliktų jokio? Darbo dienomis, kai vaikai važiuoja į mokyklą ir iš jos, tų reisų pakanka, o savaitės pabaigoje, ypač sekmadienį, kada pamaldūs šio krašto senoliai renkasi į Stakliškių bažnyčią Sumos mišioms, staiga tapo tuščia.

Ką gi, neliko šiame krašte mokyklos ir bibliotekos, taip ir nebuvo baigtas tiesti asfaltas, tai kam reikia bažnyčios? Gali pensininkai ir namuose poterius atkalbėti, o jei labai nori – tegu samdo kokį kaimyną, kad į mišias nuvežtų. Gauna pensijas, gali ir paišlaidauti, o kas neturi pinigų – tesėdi namie.

Taip pat skaitykite

7 komentarai

  1. :)

    Dėkui, kad rūpinatės mano senatve. Galim paverkti. Bet autobusas dėl to, manau, savaitgaliais važinėti nepradės.

  2. ...................

    Akivaizdu, kad šypsenėlė tik šypsotis geba, nesvarbu iš ko. Tačiau gal reikėtų ir į seno žmogaus psichologiją vertėtų įsigilinti. Ta išvyka į bažnyčią jiems leido pasijusti oriems, savarankiškiems, nepriklausomiems nuo vaikų, anūkų malonės . Taip, deja, bet sprendimas priimtas garbių ponų, o ne kautros. O senoliai savo nuolaidą garbingai užsitarnavo. Kad ir kiek besišypsotumėt, tačiau senatvė visus aplankys, oi, kaip kitaip tada šypsositės 🙁