SC „Olimpas“ grįžo į pergalių kelią

2308c26ae98b04a1fdd1b86922c3f464

Vasario 9 d. Birštono SC „Olimpas“ krepšininkai išvykos rungtynėse su KM „Žalgiris 2005“ pergalės pamatą susikrovė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 12 taškų skirtumu (26:14). Per kitus kėlinius žaidimas išsilygino. Tiesa, antrajame ir trečiajame kėliniuose jaunieji žalgiriečiai bandė perimti iniciatyvą ir per du kėlinius sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (58:65). Visgi, ketvirtajame kėlinyje svečiams pavyko stabilizuoti žaidimą ir perimti iniciatyvą.

Toks scenarijus leido Birštono komandai pergalingai baigti rungtynes (90:80).

Rezultatyviausiai SC „Olimpas“ gretose žaidė Osvaldas Braždžionis, kuris pelnė 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Jam sėkmingai talkino Kęstutis Juškevičius (14 taškų), Rokas Marcinkevičius (12 taškų, 15 atkovotų kamuolių), Tautvydas Švedas (12 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai), Justinas Tamošiūnas (12 taškų).