Savivaldybės tarybos nariai rungėsi, kas įves kurorte daugiau komunizmo

DSC_0027

kvitrina.com

Balandžio 1 d. vykusiame Birštono savivaldybės Tarybos posėdyje buvo patvirtintos perkėlimo per Nemuną keltu kainos. Sprendimo projekte buvo pasiūlyta nemokamai per Nemuną kelti kitoje Nemuno pusėje gyvenančiuosius Birštono miesto Turistų ir Kampiškių gatvių gyventojus bei vaikus iki 7 metų.

Įprastinis įkainis sieks 1 eurą, grupėms – 50 eurų už valandą.

Tiesa, šis sprendimo projektas sulaukė nemažai diskusijų. Į Tarybos nario Audriaus Šeržento pasiūlymą leisti nemokamai keltis per Nemuną visiems savivaldybės gyventojams Tarybos narė Valė Petkevičienė paklausė apie skirtumus tų, kurie gyvena Turistų ir Kampiškių gatvėse ir Puzonyse arba kitoje savivaldybės vietovėje. Pasak Tarybos narės, tada reikia priimti sprendimą atleisti nuo mokesčio ir gyventojus, kurie savo namus pasiekia kitomis transporto priemonėmis.

Mero pavaduotojas Vytas Kederys pabrėžė, jog savivaldybė subsidijuoja ir autobusų maršrutus, tokiu būdu suteikdama nuolaidas visiems gyventojams.

Tarybos narys Stanislovas Martinaitis retoriškai paklausė, kodėl paslaugos turi būti nemokamos.

Iš tiesų, sudėtinga suprasti, kodėl buvo priimtas sprendimas leisti nemokamai keltis per Nemuną Turistų ir Kampiškių gatvių gyventojams. Suprantama, jog nemokamai keltu galės naudotis vaikai iki 7 metų, prie jų galėtų būti priskirti ir mokiniai, kurie vyksta į pamokas ir popamokinius užsiėmimus.

Bet sprendimas priimtas. Nugalėjo dalinis komunizmas.

 

Taip pat skaitykite