Savivaldybėje pagerbti „Rūdupio“ futbolininkai

Lapkričio 17 d. rajono savivaldybėje buvo iškilmingai pagerbti 2011 m. LFF II lygos Pietų zonos trečiosios vietos laimėtojai Prienų „Rūdupio“ futbolininkai.

Prienų komandą su pasiektu rezultatu sveikino rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, LFF vykdomojo komiteto narys Romanas Levinskas, savivaldybės Tarybos ir administracijos atstovai, KAFF darbuotojai. Sveikinimo žodį taręs meras pabrėžė, jog smagu, kad Prienus garsina ne tik krepšinis, bet ir futbolas. Savivaldybės vadovas pažadėjo klubui paramą (pagal išgales) ir padėkojo futbolininkams bei klubo vadovams už gerai atliktą darbą.

KAFF prezidentas R. Levinskas palinkėjo komandai nesustoti ir kitais metais iškovoti teisę žaisti I lygoje bei padėkojo savivaldybės vadovams už skirtą dėmesį ir futbolo palaikymą.

Futbolininkai, treneris, komandos vadovai ir rėmėjai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir Aušros Deltuvienės originaliais prizais (obuoliukais).

Diskusijos metu buvo palinkėta, kad Prienuose atsirastų aikštė su tinkama infrastruktūra; tada „Rūdupio“ futbolininkai namų rungtynes galėtų žaisti Prienuose, o ne Kaune.

Prienų futbolo klubo prezidentas Marijus Makštutis naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog šiuo metu tikslas liko nepasiektas, nors prizinė vieta ir iškovota. Pasak klubo vadovo, smagu, jog čempionato metu buvo įveikta ir čempiono vardus iškovojusi „Polonijos“ komanda.

„Rūdupio“ komanda 2011 m. čempionate iškovojo 11 pergalių, 4 kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė 2 pralaimėjimus. Į varžovų vartus įmušė daugiausiai įvarčių (55) ir pasiekė geriausią įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą (+36).

Taip pat skaitykite