Savaitė rajono savivaldybėje

  • Spalio 4 d. Savivaldybės atstovai dalyvavo knygnešiui A. Bajoraičiui ir kitiems krašto šviesuoliams skirtos skulptūros atidengimo iškilmėse Pakuonyje.
  • Spalio 5 d. Savivaldybės vadovai profesinės dienos proga sveikino rajono mokytojus. Mero padėkomis už puikiai atliekamas pareigas, mokytojavimo patirtį, atsidavimą darbui, kūrybinių idėjų panaudojimą darbe ir pan. buvo apdovanoti 24 rajono mokytojai.
  • Spalio 6 d. Savivaldybės vadovai dalyvavo Senjorų šventėje, kurioje šilčiausi žodžiai, padėkos ir linkėjimai buvo skirti nusipelniusiems ir aktyviems rajono senjorams.
  • Praėjusią savaitę, Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai (toliau Komisija) nepritarus Prienų rajono savivaldybės ir UAB „Prienų energija“ susitarimo pagrindu nustatytos šilumos kainos nuolaidos taikymui Prienų rajono šilumos vartotojams, rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas susitiko su Komisijos atstovais. Komisijos teigimu, licencijos turėtojas šilumą gali tiekti tik kainomis, kurios yra nustatytos vadovaujantis Komisijos patvirtinta Šilumos kainų nustatymo metodika, kuri iš principo neleidžia taikyti šilumos kainos nuolaidos. Norint sumažinti šilumos kainą, reikia perskaičiuoti šilumos kainos dedamąsias. Komisijos nuomone, esant objektyvioms aplinkybėms (neeksploatuojama Jiezno katilinė, dėl ko mažėja pastoviosios sąnaudos ir keičiasi kuro struktūra), šilumos kainos dedamosios galėtų būti perskaičiuojamos nelaukiant šilumos kainos dedamųjų galiojimo pabaigos (2012 m. balandžio 1 d.), atitinkamai koreguojant šilumos kainos pastoviąją ir kintamąją dedamąsias. Po šio susitikimo vyko Savivaldybės ir UAB „Prienų energija“ vadovų pasitarimas dėl tolesnių veiksmų sprendžiant šilumos kainos sumažinimo Prienų rajone klausimą.
  • Spalio 7 d. Savivaldybės vadovai ir Tarybos nariai dalyvavo Vilniuje „Litexpo“ parodų ir kongresų rūmuose vykusiame „Auksinės krivūlės“ renginyje, kurio metu buvo apdovanotos geriausios Lietuvos savivaldybės.

Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas gyventojus priima antradieniais 8–12 val. ir 17–18 val.

Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė gyventojus priima trečiadieniais 9–12 val. ir 17–18 val.

Prienų rajono savivaldybės informacija

 

Taip pat skaitykite